Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
kacsa
Vendég




Jelentkezés Holy Paladin. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)   Jelentkezés Holy Paladin. (Declined) Icon_minitime2010-04-08, 16:42

Ingame:Ducklyn
Név:Varga Máté
Faj/Kaszt/mainspec: Human Holy Paladin
offspec:retri
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön)31 nap 4 óra.Pala
Előző guild/guildek:Furor,Neophyte
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Mert.van rengeteg Holy Paladin nem az zavar hogy nem kapok lootot hanem az hogy nem tudok gyakorolni és fejleszteni önmagamat .sajna
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Herba,Insc,Herba mert azért ezzel ugymond jól lehet pénzt keresni Insc mert jó vállas enchantot biztosít számomra Razz,ha kell váltok,nem fáj sokba ..csakmeg oldanám ^^
Felszerelés: (armory link
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bc-és insták bt,swp,kara,ssc,tk stb. mindet végig toltam Icc10 proffig, Icc 25 prof ki hagyva Blood Concuil ki hagyva ,Dreamwalker ott én voltam az egyik bogyószedő.
80-as Altjaid (Név,szerver):: -
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:Hát nem vagyok az a savanyu személyiség,gyorsan be tudok illeszkedn,hobby olvasás kockulás lógás spanokkal meg ilyesmi.
Életkor:17
Nem:Férfi
Név (opcionális):kacsa
internetkapcsolat, Hardware:Intel CORE 2 QUAD CPU Q6600 2.40 GHZ 3 GB DDR Saphire radeon 4850 HD 1 GB DDR Windows XP Oprendszer 2 tera HDD
Net Kapcsolat: 1,5 MB/sec

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.sajnos nem nagyon szoktam healelés közben fényképezni . de ha kell csinálok és elküldöm.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) sajnso nem tudok.de általában ha mondjuk van 6 healler abból az első 3 ban bent vagyok

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)Normális esetben minden nap rá érnék de mivel most kezdtem el a KRESZ-t ezért csak fél8 8 ut8 körül tudok cska gép elött lenni bizonyos napokon de ezeket előre bejelenteném

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Lehetőleg elötte szólok ha kések de ha mégis közbe jön valami ,akkor felhívok egy officert,vagy valakit.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Természetesen


- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Egy jó hangulatu baráti társasággal raidelni és ökörködni és felmutatható dolgokat elvégezni.A jövőben is ezt szeretném.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Mindent meg teszek ennek érdekében hogy így legyen ^^

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) Sajnos még nincs offgearem, de nagyon szeretnék már.csak hát ha a holyt szedem mellette nehéz még egy geart szedni karbantartani ilyenek ha szükség van rá elkezdem és ha kellek retriben is tudok teljesíteni.

- Miért minket választottál? Mert egy elég jó guild vagytok. jó baráti társaság de mellette komolyan is veszitek és ez nekem tetszik nem egy katona guildbe és nem is egy laza guildbe akaro ktartozni hanem pont egy ilyenbe mint a Game is not Over.Smile

Remélem jó válaszokat tudtam adni
Üdvözlettel: Máté..becenéven kacsa
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés Holy Paladin. (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)   Jelentkezés Holy Paladin. (Declined) Icon_minitime2010-04-13, 22:05

Hello!
Az apply nagyjából rendben van, de nem felelsz meg a guild követelményeinek. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin jelentkezés (Declined)
» Holy paladin jelentkezés
» Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)
» Holy paladin (Declined)
» Szotyi-Holy Paladin (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: