Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Holy paladin (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
ffskak
Vendég




Holy paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Holy paladin (Declined)   Holy paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 20:58

Ingame:
Név:Dpswoowoolol
Faj/Kaszt/mainspec:Human /Paladin /holy
offspec:Holy:D
Saját vagy vásárolt karakter:Saját.
Played: (80-on és összesen külön) Paladinal 44 nap összesen 80on 20 nap
Előző guild/guildek:Honor and Glory,Honorles Target,Lotto
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) A haveri társaság eltünt a guildbe általába.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Hát most Jc van felhuzva meg a Bst akarom melé szerintem egyértelmű miért ez:D
Felszerelés: (armory link) (a talent és gear nem végleges)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Háát igazábol icc kivételével minden instát megjártam lvl 60 és 70 es szinten is 80on iccig mindent icc kimaradt volt 2 honap afkom.....
80-as Altjaid (Név,szerver):Nem szivesen sorolom fel őket igazábol nem játszom már velük de sok van.
Referencia: (Jól gondold meg!) Ide sok embert irhatok de nem teszem ugy gondolom mindenkinek saját belátása szerint kell megitélni....

IRL Magadról: -
Életkor:21
Nem:férfi
Név (opcionális):Balázs:P
internetkapcsolat, Hardware: Stabil, a gépem birja a raideket nincs fps problémám.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Mindet tudom válalni. 1-2 alkalom van hogy közbejön valami de amugy általában vagyok.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Háát igazábol eddig smsben szoltam mindig egy guildbeli officer vagy gm ismerősnek hogy sory nem érek haza ne várjatok sietek puszi:D
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
2.1.4 es ventrilot használok és igen van mikrofonom.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Hát szeretnék egy jól haladó guildben teljesiteni.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
igen képes
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Az vagyok ami kell Very Happy ha kell szedek ki off geart is.

- Miért minket választottál?
Eddig csak jót halotam rolatok. Szeretném a guildet erősiteni.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Westra




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Oct. 09.

Holy paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin (Declined)   Holy paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 23:43

Üdv,

személyes problémám nem volt veled, de sajnos azt kell mondjam, megbízhatatlan, összevissza eltűnő játékosnak ismerlek HnGből, végső szó Muszué, de tippre sok szerencsét máshol.

Westra
Vissza az elejére Go down
Iwontrezzu




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 03.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Holy paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin (Declined)   Holy paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-22, 05:11

Miért van az hogy az elmúlt pár applyban az emberek arra nem veszik a fáradtságot, hogy egy armory linket bevágjanak, az ui shoot már luxus, a wolról meg már értelmetlen is beszélni....
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Holy paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin (Declined)   Holy paladin (Declined) Icon_minitime2010-05-25, 12:51

Jelenleg megvan a megfelelő paladin létszám. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holy paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin (Declined)   Holy paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holy paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cladin holy paladin (declined)
» Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
» Szotyi-Holy Paladin (Declined)
» Holy paladin jelentkezés (Declined)
» Holy Paladin (Transfer) (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: