Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cladin holy paladin (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cladin




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Nov. 12.

Cladin holy paladin (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Cladin holy paladin (declined)   Cladin holy paladin (declined) Icon_minitime2009-11-12, 21:07

Név: Cladin
Faj/Kaszt/mainspec: dwarf pala holy
offspec: pvp holy, retri, prot változó
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 15 nap összesen, 6 80on
Előző guild/guildek: Blind temptation
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Őszintén szólva kiléptem a guildből, az történt, hogy volt egy este amikor declineltem 1 raidet mert szerettem volna aznap este arenazni 1 ismerősömmel, ezt 1 kedves hölgy rossz néven vette és be szerette volna osztani az időmet ! nem vettem túl jó néven és kiléptem. ( ulduarrról volt szó , hogy másokat geareljünk )..
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Gatheringesek, de hajlandó vagyok változtatni rajtuk.
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cladin
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Pre bc-t végijátszottam Yvolr nevü druid karakteremmel az oow tagja voltam. Bcben csak pvpztem szintén ezzel a karakteremmel. Most holy paladinra rerolloltam, itt minden istát láttam már algalonon kivül ulduarban. és persze a hard modeok nem sokon vettem részt de tudom , hogy mi a dörgés azért.
80-as Altjaid (Név,szerver): Padre lvl 80 gnome lock, ragna
Referencia: (Jól gondold meg!)
Majd bizonyitok inkább ha lesz lehetőségem, nincs referencia.
IRL Magadról: Nagy Bertold a becsületes nevem Very Happy
Életkor: 18
Nem: férfi
Név (opcionális): Nagy Bertold a becsületes nevem Very Happy
internetkapcsolat, Hardware:
T-mobileos internetem van, 7,2 Mp/s ,
nvidia gforce 8600 gt, core processor 4000+, 2.11 ghz 1,00 gb Ram, amd athlon(tm) 62x2 dual

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Sajnos nem tudok linkelni, mert raid után azonnal törlöm.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Ezt szintén, amint raiden leszek elkészitem és elküldöm urólag, ha szükséges.
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Minden nap aktuális, és az időpontok is.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Elkérem mindenek elött a raid l v officer számát és legalább dobok rá 1 sms-t h mi a helyzet
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Igen
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Végigjátszani a játék pve részét, ic kipucolása.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Igen
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Hajlandó vagyok.

- Miért minket választottál? A sikereitek magukért beszélnek, nem sok jó magyar guild van a szerveren, gondolkodtam azon is ha itt nem sikerül akkor, nemzetközi guildbe állok, sajnos nagyon sok magyar elég láma és pedig gyülölöm ha valaki képtelen nyomogatni a w-a-s-dot.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Cladin holy paladin (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cladin holy paladin (declined)   Cladin holy paladin (declined) Icon_minitime2009-11-22, 22:21

Szia átbeszéltük Muszuval, most úgy néz ki jelenleg nincs holy paladinra szükségünk (egy régebbi tagunk visszatért közben).

Továbbis sok sikert
Vissza az elejére Go down
 
Cladin holy paladin (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin (Declined)
» Äpenta-Holy paladin (Declined)
» Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
» Szotyi-Holy Paladin (Declined)
» Holy paladin jelentkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: