Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sintriell (holy paladin)(Accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
csuri




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jan. 22.

Sintriell (holy paladin)(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Sintriell (holy paladin)(Accepted)   Sintriell (holy paladin)(Accepted) Icon_minitime2010-01-22, 19:46

Ingame:

Név:Sintriell (Twisting Nether Horda)

Faj/Kaszt/mainspec:Blood elf/Paladin/Holy

offspec:Prot és retri gearem is van de ezek még csak hc színtűek.

Saját vagy vásárolt karakter:Természetesen saját.

Played: (80-on és összesen külön): Mivel ez eddig alt karakterem volt 16nap 6 óra 80-on: 5 nap 10 óra. (Azért tartott eddig felhúzni, mert közben a loremaster achikat csináltam Razz)

Előző guild/guildek:Atrum Tempestas/Global Cooldown

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?): Global Cooldown: Totc 25 sokaknak nem tetszett és abbahagyták a játékot ezek után sokan átmentek a grim funeralba így nem maradt ember a 25 fős raidekre. Atrum Tempestas jelenleg 10 fős contentet takarít, baráti klán de én ennél többre vágyom.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?):Jewelcrafting hát a gemekkel remekül lehet variálni melyik staton javítson így szerintem a legjobb szakma, mivel altnak indult így Miner a másik szakmája de természetesen ezt lecserélem ha felvesztek ( valószínű enchantos lesz).

Felszerelés: (armory link): Sintriell

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): Bc idején még törtön játszottam.(sajnos...) Majd wotlk kijövetele előtt 2 hónappal jöttem eredetire. Itt: Naxx10/25 Maly10/25 Os10/25 Ulduar10/25 Totc10/25 teljesen megvolt. Icc10: 4/9 Icc25:3/9. Ulduar10/25 Hard: 4-5 boss Totc10 hard clear. Főleg velük csináltam Csurrii(Tn horda) és Csuri(Tn horda).

80-as Altjaid (Név,szerver):Csuri (TN Horda) / Csurrii(TN Horda) / Csurri (TN Horda)

Referencia: (Jól gondold meg!): Newyéar (TN Horda)

IRL Magadról:

Életkor:17 (nemsokára 18)

Nem:Férfi

Név (opcionális): Rozsvai Csaba

internetkapcsolat, Hardware: 4 mbit Fibernet / Laptopom

Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Sajnos Pugoltam a karakterrel mostanában így ezt nem tudom teljesíteni de amint megyek valahova és nem dölt el a felvételem sorsa linkelek.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Sajnos Pugoltam a karakterrel mostanában így ezt nem tudom teljesíteni de amint megyek valahova és nem dölt el a felvételem sorsa linkelek.

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) : Teljesen megfelel általában 16-tól éjfélig a gép előtt ülök.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ha valaki illetékes ad mobilszámot akkor küldök sms-t, ha nem felhívom haverom és ír fórumra a nevemben.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Természetesen van, mikrofonom nem recseg.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Maximális teljesítményt kihozni magamból és látni Arthast meghalni HARD modeban.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
16:00-ig sajnos az iskola az első de onnantól kezdve más programokat félre tudok tenni.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!): Ez nem kérdés természetesen ha egy adott bosshoz az kell akkor igen.

- Miért minket választottál? Szeretném magamból a legtöbbet kihozni ezt csak hc guildben tudom megtenni és úgy érzem ti meg tudjátok ezt nekem adni és szerintem én ezt viszonozni is tudom.

Utóirat: Ha holy palával nem kerülnék be akkor szívesen felhúzok egy másik kasztot ami kell a guildnek ha ez megfelel.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sintriell (holy paladin)(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sintriell (holy paladin)(Accepted)   Sintriell (holy paladin)(Accepted) Icon_minitime2010-01-27, 11:08

Accepted!Gl Nálunk
Vissza az elejére Go down
 
Sintriell (holy paladin)(Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bubles-Holy Paladin(Accepted)
» Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)
» Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)
» Iwontrezzu - Holy Paladin
» Holy paladin jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: