Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iwontrezzu - Holy Paladin

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Iwontrezzu




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 03.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Iwontrezzu - Holy Paladin   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime2010-03-04, 18:18

Ingame:
Név: Iwontrezzu
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Paladin/Holy
offspec: Tank/PvP Holy
Saját vagy vásárolt karakter: Saját =)
Played: Total time played: 247 days, 10 hours, Time played this level: 99 days, 5 hours (ez ma 16:10 es adat)
Előző guild/guildek: Volt egy pár, általában szétestek és költözés lett a vége =). Amik PvE szempontból érdekesek: Rise Legacy, Deep Fusion
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Rise Legacyból a progress miatt az alakuló Deep Fusionbe, DF ből meg sajnos a szétbomlás miatt.
Szakmák: Blacksmith/Jewelcrafting, azért ezek a szakmák, mert így lehet perpill a legtöbb + Intit magadrapakolni szakmából
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=Iwontrezzu
Részletes HLI tapasztalat: Vanilia wow PvE content nekem Ragnarosban kimerült sajnos, akkoriban PvPztem főleg, Field Marshalig jutottam. BC-ben mindent öltem amit lehetett, a lvl 58 as moboktól Kil'Jaedenig, Wotlk-ben pedig a lvl 68 as moboktól Sindragosaig mindent =)
80-as Altjaid (Név,szerver): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=T%C3%BCnib%C3%BCndi
Referencia (Jól gondold meg!): Nem tudom mennyire referálnának akiket itt ismerek ezért csak annyit írok kiket ismerek =) Lyliom, Kana, Shadowdeep, és a nem rég jelentkezett Khyl

IRL Magadról:
Életkor: 24
Nem: Férfi
Név (opcionális): Bíró Tamás
internetkapcsolat, Hardware: 5Mb Chello (ha jól tudom =P), Intel Core2duo 2.33 CPU, 2 GB RAM, Nvidia GeForce 9600 GT Videokártya

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról: http://www.kepfeltoltes.hu/view/100304/Iwontrezzuraidui_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is):http://worldoflogs.com/guilds/2578/calendar/02-10/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak):
7/7 mint ahogy eddig is.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Telefon valakinek akinek tudom a számát a guildben

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és igen nagyon is tudok kommunikálni ha kell =P

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Szerver first-ök, a legjobb Holy paladinnak lenni legalább magyar szinten, illetve minnél több acsi elérése =)

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Képes vagyok, mint ahogy az elmúlt pár évben is ezt tettem

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Természetesen!

- Miért minket választottál?
A kínált feltételek miatt.

Edit: Elfelejtettem leírni, de beszéltünk róla, hogy nekem ez a hét még tuti szerverkötött, igyekszem az Insane-nel =)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwontrezzu - Holy Paladin   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime2010-03-04, 18:43

Erre mondjuk , hogy KOCKA Very Happy

Iwont az a healer, aki nem kicsit lelkiismeretesen csinálja a dolgát. És meg ment egy fightot ha kell.

Vele csak tuti jó járunk. Persze ha nem megy valami sokadjára néha elpattan egy ér, de akkor sem adja fel. Ulduar 10 Mimiron hard ?Very Happy Emlékezetes volt mikor 2 napja csak azt raideltük több 1000g beleölésével de a végén lement.

És elvileg üdv nálunk. És már várom, az együtt raidelést. Very Happy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwontrezzu - Holy Paladin   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime2010-03-04, 18:47

Nem tom miről beszélsz Lyliom senki nem mondta, hogy felvesszük Iwont csak Khylt akartuk idecsalogatni vele.
Na jó viccen kívül gogo Insane-l már várunk. Gl Nálunk.Accepted
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwontrezzu - Holy Paladin   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime2010-03-04, 19:00

Muszu mondtam már nem egyszer utállak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Skyzzo

Skyzzo


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: iwont   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime2010-03-04, 19:42

Iwont és Khyl is egyaránt jó játékos.
Akármennyire is szerettem volna tőlük megszabadulni a sors nem engedi úgy tűnik Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iwontrezzu - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwontrezzu - Holy Paladin   Iwontrezzu - Holy Paladin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iwontrezzu - Holy Paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin jelentkezés
» Mabon - Holy Paladin
» Holy paladin (Declined)
» Cladin holy paladin (declined)
» Holy Paladin (Transfer) (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: