Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Maxigosu
Vendég




Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-14, 23:58

Név: Maxigosu

Faj/Kaszt/mainspec: Human Paladin Holy

offspec: Prot/Retri Smile

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön) 162 nap total, 41 nap 80-on

Előző guild/guildek: Brotherhood Of The Sword (BOTS) (Nemzetközi volt a guild de nagyrészt lengyelekből állt)

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Szétesett a guild Sad

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Enchanter / JC
Enchanting főleg a gyűrű enchant miatt. JC-t pedig az extra értékű gemek miatt húztam fel amiket használni akartam mind pve mind pvpbe a plusz statokért!Smile

Felszerelés: (armory link) hxxp://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Maxigosu ( Nemtudtam máshogy megoldani copyzátok ki légyszi és a két "x"-et írjátok át két "t"-re Razz bocsi a sufni tuningért)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) BC-be kezdtem a " healer pályafutásom". Amikor a BOTS-hoz csatlakoztam. Ők SSC vége felé tartottak. Vashj first killen már ott voltam én is. The eye volt utána soron amit sikerrel vettünk "hamar". Ekkor a guildünk egy top guildnek számított a szerveren (Quel'Thalas). Jött hyial és BT ahol minden boss first killjén ott voltam (igen kocka voltam heti 5 vagy akár több raid:D). SWP-be felmystig mentünk az a boss még megvolt. Mind e közbe persze csináltuk a 10 fős raideket is. Protként szerveztem a guildbe a ZA mount farmolós köröket amikre jószívvel emlékszem vissza:) Itt a tankolást is megszerettem és késöbb ha kellet tankoltam nagyobb raideken is.
Wotlk: Naxx 10/25, OS 10/25, OS 3D 10/25, Ulduar 12/14. Yogghurtig ment a guild ez után esett szét. Wotlk ideje alatt is ott voltam minden first killen de ekkor már officer is voltam a guildbe szóval nem is tehettem máshogy. Előfordult néha hogy raidet vezettem de nem sokszor. Miután meghalt a guild nekem volt 4 hónap kihagyásom a wowból. Megpróbáltam leszokni. Nem rég jöttem vissza játszani és transzfereltem ide hogy hozzátok bekerüljek. A gearem jónak számított amikor abbahagytam most már azért nem számít jónak. Viszont a healeléshez szerintem jók a képességeim nagy a tapasztalatom csak ezért mertem így megpróbálni nálatok a jelentkezést. Viszont még szeretném azt is letisztázni hogy más speccen is szívesen játszanék. Szóval ha nem kel holy pala de retri igen akkor lesz az a main specem. Minden spechez van gearem de retrihez elég gány. Viszont skillem úgy gondolom lenne ahoz is. Szóval ezt is válalom simán. Van még sok minden amit elmondanék de ha másra is kiváncsiak vagytok még döntés előtt ventrin beszélhetünk.

80-as Altjaid (Név,szerver): Tannaka (Warlock Quel'Thalas)

Referencia: Joeint is BOTS-os volt még annó talán ő tud mondani egy pár jó szót:) vagy nem:D

IRL Magadról:
Életkor: 21
Nem: Férfi
Név (opcionális): Pataki András
internetkapcsolat, Hardware: Diginet 30M, 2giga RAM, Core2 1,86GHz, Radeon X1950 videókárty stb...

Screenshotok de nem a legutolsó raidjeimről. Ezeket találtam gyorsba.

hxxp://img707.imageshack.us/img707/9797/wowscrnshot082409013007.jpg
hxxp://img707.imageshack.us/img707/9797/wowscrnshot082409013007.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
8-16-ig dolgozom. Járok edzeni is munka után de nem mindennap. A 19 óra megfelelő időpont nekem. Péntek szombat énis iszom:) Szóval nem szeretnék annyit játszani mint régen. De a minimum szintet ha kellek tartom és még ha úgyesik akár többet is.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Elszívok egy Joeintot. Smile Najó nem! Inkább felhívom őt vagy egy officert akinek megvan a száma vagy dobok sms-t mind1. A lényeg hogy jelzem időben úgy korrekt.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Igen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Őszintén szólva nem akarok annyit játszani mint régen. Régebben raid időn kívül is a wow töltötte ki a napjaim nagy részét. De szeretnék egy jó progresselő, jó hangulatú guild tagja lenni és frankó játékélménnyel bővíteni magam:)

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Régen ez sokszor megesett. De azért mondjuk a munkából nem rugatnám ki magam:P

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Igen és tetszene is ha kapnék ilyen feladatot.

- Miért minket választottál? Eredményes magyar guildet kerestem miután szétesett a BOTS. Joeint is ittvan és ő a régi guild társam és csak jót hallotam eddig:)
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-15, 18:07

Need, csak mert Quel' Thalasos Very Happy
Vissza az elejére Go down
Redempsün




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Aug. 28.

Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-18, 12:29

Hello!

-Hmm látom neked is a crites féle holy talented van, viszont azt nem értem miért. Az a +5% crit helyet szerintem sokkal jobban megéri az erősebb sacred shield, divine sacrifice, Guardian favor is jól jön olyan fightokon ahol pl.: protolni kell vagy netalántán freedomot dobálni és az improved devo aura sem utolsó szempont, ja és még persze az Improved Lay on Hands is elég jól jöhet tank mentésnél (holy ágon).

-Gear: Itt igazából nincs semmi kivetni valóm csak azt a néhány mp5-ös gemet nem értem hogy miért is kell, mert ha jól csinálod a manád nem fogyhat el paladinnal, vagy ha netalántán elfogyna véletlen akkor 1 inner mindig van ha szükség lenne rá persze ez saját döntésed hogy mire gemelsz/enchantolsz csak az intellectel többet érünk mi palák Smile

Természetesen nem kötözködés képpen mondom ezeket csak meglátás. Wink
Vissza az elejére Go down
Maxigosu
Vendég




Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-19, 08:49

Ha aktívan raidelek mind a 2 speccem szokott lenni és bosstól függően használom őket. Gemezésel kapcsolatba meg annyit tudok mondani hogy ízlések és pofonok:) Azért előfordulhat hogy nem jön az az innervate:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-19, 11:31

Mindkét félnek szvsz igaza van. Ha a talenteket és a gemeket nézzük Sünnek igaza van. De Maxnak is abban, hogy minden játékosnak van egy saját stílusa és, ha ezzel tudd jó játszani és a maximumot kihozni , az ellen senkinek sem lehet kivetni valója.
Vissza az elejére Go down
Redempsün




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Aug. 28.

Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-19, 12:09

Ez így van ha ezzel a felállással is a maximumot tudja nyújtani semmi gond nincs vele csak úgy is legyen geek
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime2009-12-25, 01:10

Accepted!Gl Nálunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)   Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lisette lvl 80 human paladin Retribution/Holy apply
» Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)
» Bubles-Holy Paladin(Accepted)
» Sintriell (holy paladin)(Accepted)
» Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: