Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Oszie MM hunter(Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-15, 18:31

Ingame:
Név: Oszie
Faj/Kaszt/mainspec: Orc/hunter/mm
offspec: bm, de survi volt off sokáig
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 37 nap 15 óra/ 160 nap 23 óra
Előző guild/guildek: Independence/Lightbringer, Arvisura/Arathor
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Új céget alapítottam és arra fókuszáltam

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)Lw és engi, hajlandó vagyok engit dobni

Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=Oszie

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bc-ben mindent leöltem igaz nem ezzel a karival, hanem előző main-nel Oszi shadow pappal, wotlkban naxx25 után maint váltottam Oszie hunterre, igazából új cégem miatt Ulduar kimaradt raidelésből

80-as Altjaid (Név,szerver): Únagi/Arathor orc dk dps unholy/frost tank http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=%C3%9Anagi
Droidika/Lightbringer nelf druida feral dps/tank http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&cn=Droidika
Törpilla/Lightbringer rogue assa spec http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&cn=T%C3%B6rpilla
Oszi/Lightbringer priest holy/disc http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&cn=Oszi


Referencia: (Jól gondold meg!)Mefrotix-tól kérhettek nyugodtan kezdetek óta együtt játszunk

IRL Magadról:
Életkor:35
Nem: férfi
Név (opcionális): Osztroluczki János
internetkapcsolat, Hardware: 8M ADSL, Quad 9550 proci, 8GB ram N280GTX kártya


Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

http://kep.ivpicture.hu/279723.jpg


- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

http://kep.ivpicture.hu/279729.jpg
http://kep.ivpicture.hu/279731.jpg


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) amennyit kell, hétvégén szoktunk csak grillpartykat tartani

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? felhívom az illetékest

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
igen G35ös Logitechet használok
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? mindent szeretnék látni és igazából maximalista vagyok és ki szeretném próbálni, hogy helyt tudok e állni igazán kemény fightokon is

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen, eddig is azt tettem

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) persze, minden gond nélkül

- Miért minket választottál? Wow legnagyobb cimborám ajánlott bennetetek ( Mefrotix) és szeretnék bekerülni 1 ütős jó hangulatú közösségbe
Vissza az elejére Go down
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: kis javitás   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-15, 19:46

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 02:00

Nos több dolgot is véltem felfedezni ami kicsit szemet szúrt.

Agi gemek? Mm talenten köztudott hogy arp a lényeg. Így ezzel a gemeléssel az mm kb semmit nem ér főleg hogy nem olyan rossz a geared. 260 arp pluszod lenne ha arra gemelnél fullosan és nézem van trinket nem is kell teljesen minden gemet lecserélni csak annyira hogy az arp cap meglegyen trinket proccal.
2 rész a talentezést sem értem picit go for the throatnál miért maxos. De ez nem olyan vészes.
3 rész a BM talentozás? minek? max pvpre jó bohóckodni szvsz. De hogy ott is pl a hp nővelésre raksz mint hogy inkább a pet élesztésének cast csökkentésére. Főleg ha netán meghal a bm hunter petje kb megvan lőve. Minnél kevesebb a pet élesztés castja annál jobb felszedni a petet.

Ui picit zsúfolt és a recountra van kihangsúlyozva Smile

Jaj meg most nézem nincs bent sting glyph . Az is plusz dmg. Stedyt nem olyan fontos mivel több cds instant lövése van az mmnek inkább ezzel játszik. Cimera aimed, arcan silencing , ritkán lő el stedy shotot.
Vissza az elejére Go down
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 10:31

köszönöm a hozzászólást.
A gemek a cap miatt arp-sek voltak, de előző guildben mivel fightokon váltani kellett mm és survi között agira gemeltettek. Furcsálottam én is, de fejet hajtottam. Miután kiléptem a guildből bm speccet csak felfedezni vettem fel, semmi egyéb célom nem volt(+spirit beast is szép)
Uiban a recountot azért húztam ki nagyra, mert kértetek recountos fotót és akartam, hogy látszódjon, egyébként nem szokott igy kihúzva lenni.
A glyphet pedig szivesen kicserélem, he kell.
Vissza az elejére Go down
Melys

Melys


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Jun. 18.
Age : 34

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 12:25

1-2 dolgot én is hozzáfűznék:
Én a helyedben ezzel a gearel még survin tolnám,mm-hez hited sok, haste sok,crit sok,arp meg kevés.Bár ha ragaszkodsz az MM-hez akkor meg szedj össze még 100-150 arp-t aztán jó lesz az agi gemelés is.
Gemelés:fejesből szedd ki azt a 20 hitet,cipőbe is mehet agi vagy arp
Gear:toc10es nyakas vagy toc25 wrist ami jó lehetne,t9ből meg ha tudod vedd fejest meg nadrágot,set bonus miatt megéri
Glyph:steady->serpent,később meg ha több arp-d lesz chimera->steady
hirtelen ennyi,ha lenne vmi kérdésed mit miért írtam keress meg vagy írj privátba
amúgy meg GL az applyhoz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 16:03

Így van Melys kollégi jó írja, ő jobban ért az mmhez , hisz ő mm talenton tolja.
Én a survit kenem vágom.
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 16:12

Remélem Oszi rank 6-os Black arrow-t használsz, mert ha nem bajok lesznek.
Vissza az elejére Go down
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-16, 20:20

Igen survin 6osat használok.
Pár szó.
Visszagemeltem arpre, glyphet átraktam, kifarmoltam t9eket és visszaraktam offra survit is.
Köszönöm az észrevételeleket egyébként.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-17, 03:33

Metron csit:) és akkor is jó dpst toltam Razz
Vissza az elejére Go down
Syle

Syle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 31

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-17, 10:03

Hát Melyssel egyetértek bár annyi csak , hogy wristet és nyakast máshogyan is kicserélheted hogy tőbb arpd legyen pl wrist helyett Bracers of Swift Death is jó meg nyakas helyett badges arpsis jobb hiába 226 os és talán Gratnesst használj az jobb mint a Whispering Fanged Skull .Talentedhez annyit szerintem improved Hunter's Mark nem annyira jo inkább hitratinged tedd ki meg Trueshot aura is főlős és petednek Shark Attack helyett azt az 1 pontot Wild Huntra tedd ugy többet tol kicsivel a pet.
Gl az aplyhoz.
Vissza az elejére Go down
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-17, 15:05

Kiváltottam az arp-s 226as emblemes nyakast, igy lett 725 arpm+ trinket procc 1403 az arp amivel meg lett a 100%. Átalakitottam a talentot is és kicseréltem a trinketet is Greatnessesre. Ha kell az arps wristet is le tudom gyártani.
Köszi megint a tanácsokat
Vissza az elejére Go down
oszi




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jan. 13.

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-20, 18:06

Ezt a képet ma csináltam, nem perfect setupú raid és mégis 1k dps növekedést jelentett az arpre való gemelés és átalakitás, szóval még 1x köszi a tippeket.

http://kephost.com/images/73WoWScrnShot_012010_164.jpg
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime2010-01-27, 11:08

Nem rossz apply, de ezt most el kell utasítanunk! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oszie MM hunter(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oszie MM hunter(Declined)   Oszie MM hunter(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Oszie MM hunter(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hunter :OO (declined)
» Nikhy: Hunter apply (declined)
» (X-Realm) Megapull - Hunter (Declined)
» Beta lvl80 NE hunter
» Shadowdeep hunter jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: