Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hunter :OO (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
sylentt




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 27.

Hunter :OO (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Hunter :OO (declined)   Hunter :OO (declined) Icon_minitime2009-09-27, 20:44

Faj: Nelf
Kaszt: Hunter
Saját vagy vásárolt karakter: saját Surprised
Played: (80-on és összesen külön) Összesen:73 nap, 80-on: 37 nap
Achievement Points: 3185

Előző guild/guildek: pog, hng
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Hng elméletileg felbomlik

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Enchant , JC
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Sylentt
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Hát én BC végén kezdtem wowozni ugy hogy nem sok helyen voltam wotlk ba naxx maly sharta ulduar totc ilyen helyeken voltam végig:o
Referencia: (Jól gondold meg!)Shamankox Very Happy

Magadról: hát ööö ide nem tdok mit irni ;< bocsesz

Életkor:18
Nem: Férfi
Név (opcionális): Peti:DD
internetkapcsolat, Hardware: t offline:D adsl 8mbit 2 g ram 512 vidi intel duo

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)

Miért minket választottál?

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?szerintem szolok valakinek jatekon belül vagy felhivok valakit:D

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Maskor jobban csinalom:pmeg meghalgatom masok tanácsát:D

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás : barátság progress loot pvp altozni meg utalok

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Szerintem szolnek elöre :p

-Amit még fontosnak tartasz magadról: Utallom ha boss közbe dumalnak hülyeségekröl ;<(zavar)

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog. lol! nekem szamomra a wow csak egy szabad idös tevékenység:P persze szoktam nevetni oltáson ha vicces ;<
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Hunter :OO (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter :OO (declined)   Hunter :OO (declined) Icon_minitime2009-09-27, 21:25

Ez egy nagyon gyenge apply. Declined!
Vissza az elejére Go down
 
Hunter :OO (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oszie MM hunter(Declined)
» Nikhy: Hunter apply (declined)
» (X-Realm) Megapull - Hunter (Declined)
» Jelentkezés, hunter (accepted)
» Szlördzs - hunter tagfelvétel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: