Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szlördzs - hunter tagfelvétel

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Szlördzs
Vendég




Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime2009-09-14, 21:08

Faj:Night Elf
Kaszt: Hunter

Saját vagy vásárolt karakter:
saját kezüleg huztam fel

Played: (80-on és összesen külön)
58nap összesen és 45nap 80on

Achievement Points:5735, de törekszem hogy több legyen

Előző guild/guildek:
Power of Glory, outlaw, és most MotiVation amikre emlékszem


Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
a PoGol azért tettek ki mert válság hijján gc-re se telt, az Outlaw pedig egyesólt a Warriors of the Light-al, igy van most Motivation

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-)
Mining az fullos, engineering meg kicsit még low szinten van

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Bc és preBc nekem kiesett,mivel csak a wotlk megjelenésével kezdtem el eredetin tolni

Referencia: (Jól gondold meg!)
Shrinzan, ö már jol ismer Very Happy

Magadról:

Életkor:20
Nem:Férfi
Név (opcionális):Seprenyi Tibor
internetkapcsolat, Hardware: diginél BaseNet elöfizetö vagyok, hm, eddig sose hagyott cserben mikor kellet instákba..

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Most az "életem" két hétre van bontva, A héten suli, akor hamarabb hazaérek, B hét melo, akkor ugy 6 fele, de azt látom még belefér a raidekbe., így tartani tudnám a tempot.

Miért minket választottál?
Mert ugye SHrinzan ott van:), és legfökép azért, mert látom rajtatok hogy szeretnétek, magyar guildeg közül kiemelkedni, és ennek szeretnék részesévé vállni.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Megprobálok elérni valakit, hogy ne várjatok, mert közbe jött valami.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Elismerem hogy a hibám volt, elnézést kérek, és megmondm hogy jobban figyelek rá.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság-progress-loot-pvp-alt

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Ismét csak azt tudom mondani hogy értesitek valakit rola, aki feljebb van a ranglétrán, hogy most mellöznötök kell 1 idöre.

-Amit még fontosnak tartasz magadról
Magamrol, hm, ez mindig jo kérdés tud lenni. Tömören a csimpokomonok világuralomra törését segitem a háttérben névtelenül.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Hcraidert és 1 casualt sosem lehet összehasonlitani. A raider ugye kiemelkedik a többi közül, ö szeretne teljesíteni, elérni amit csak lehet, mindig ott van a toppon, ha kell tulteljesit saját magán is. Casual, ö megmarad a sötétben,mások mögé bujva, esetleg msnezik mközbe figth lenne és rajta mulna talán 1 kill is. Játékban szeretnék elöre jutni, nem megmaradni 1 szinten, fejleszteni a saját karim, és kihozni belöle amit csak tudok. Oltások a megengedett határokon belül ameddig mindenki élvezi. Ha netán még valami hiányozna és szeretnétek kérdést feltenni, wowba megtaláltok

Csácsá
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime2009-09-18, 23:33

Egy wws linket kérnénk ha nem gond.
Vissza az elejére Go down
szlördzs




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Sep. 18.

Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime2009-09-18, 23:54

Magicmuszu írta:
Egy wws linket kérnénk ha nem gond.


http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Szl%C3%B6rdzs

ugylátszik kitörölhettem valamiért mikor csináltam aplyt
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime2009-09-19, 16:09

"wws"= Wow Web Stats vagy esetleg van még World of Logs is
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime2009-09-21, 19:44

Az első problémám a szakmáiddal van, mondjuk úgy, hogy nem túl előnyös 1 huntának a mining/engi

A másik:
Idézet :
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Elismerem hogy a hibám volt, elnézést kérek, és megmondm hogy jobban figyelek rá.
Az jól hangzik h megmondod, hogy figyelsz rá, de nem mondani kell hanem megcsinálni.
Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szlördzs - hunter tagfelvétel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szlördzs - hunter tagfelvétel   Szlördzs - hunter tagfelvétel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szlördzs - hunter tagfelvétel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)
» tagfelvétel
» Tagfelvétel (Declined)
» Tagfelvétel Resto Druida
» Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: