Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Prome




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Jun. 15.

Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)   Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Icon_minitime2009-06-17, 21:46

Faj: Night Elf
Kaszt: Hunter
Saját vagy vásárolt karakter: vásárolt - mostmár saját
Played: (80-on és összesen külön) 144 total( vásárlás óta 1 hét ) - 80-on 1 napja
Achievement Points:1630 - ez betudható annak hogy most lett 80-as

Előző guild/guildek:Game is Over (warlock { Bloot} )
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) - karakterproblémák miatt léptem ki, kénytelen voltam rövid időre abbahagyni

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Herba / Alchemy ( ez változni fog Inscription / JC-re)

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Ewlyna

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Pre Bc-ben Order of Watcherssel 8 boss Naxx40-ben illetve az össze előtte lévő insta clearelve ( mage karakterrel)
BC-ben The Beast Within-ben raideltem ismerősöm karakterével (szintén mage karakterrel )
WotlK-ban Outlaw-ban kezdtem DK-val, majd Power of Gloryban folytattam szintén a DK-val, Naxx clearig, ezután rerolloltam warlock-ra és azzal folytattam a raidelést. Ezután felvételt nyertem a Game is Overbe ahol a legtöbb firstkillen jelen voltam Ulduar kijöttekor.

Referencia: (Jól gondold meg!) Syle, Shrinzan, Atys, Seina, Coolty, Baci Very Happy Ismertek....nem folytatom

Magadról:
Pest közelében lakom (Érd) , Most fejeztem be a közép sulit, remélhetőleg tovább tanulok valamilyen irányba, a jelenlegi tervek szerint vagy idegenforgalmi szakmanager leszek vagy pszichológus, az uóbbit nem tartom esélyesnek mert nem hiszem hogy felvesznek a az ELTÉ-re

Életkor:20
Nem:Férfi
Név (opcionális)Very Happyávid Máté
internetkapcsolat, Hardware: intel dual 3.2 gHZ , 256-os radeon vidikártya, 2 giga ram, 2 megás t-online internet (másokkal ellentétben nekem tök stabil és semmibaja

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Mivel beproccolt a nyár ezért falószínüleg az össze raiden itt tudok lenni, délelőtt fogok munkát vállalni ezért délután 5 után elérhető leszek....megszoktam a kevés alvást az estébe nyúló try-okra is vevő vagyok. Első a guild és a progress

Miért minket választottál?
Rengeteg barátom játszik itt, és egy MMORPG-t a társaság miatt játszik az ember, jól érzem magam veletek és soha nem is gondolkoznék másik guildben. Minden erőmmel azon leszek hogy a guild meglegyen elégedve velem...hiszen a játkos van a guildért nem a guild a játékosért.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Elkérem az officerek telefonszámát illetve felhívok egy player havert aki tud szólni, de erre még nem volt példa....előre tervezek és ha nem tudok lenni úgyis előre szólok.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Senki sem lehet tökéletes...ha elrontok valamit elfogadom...de megprobálom minimalizálni a hibákat és alkalmaszkodni a fightokhoz.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság...progress...loot...altozás...pvp

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Egyértelmüen már jó idővel előre szólok hogy a guild tudjon számolni azzal ha nem leszek.

-Amit még fontosnak tartasz magadról
Szeretem a sört...a csajokat és a partyzást...no meg az epixet Very Happy Nem kell félreérteni nem vagyok loot kurva de a lila sokkal szebb szín mint a kék ebben biztos mindenki egyetért velem. afro

Mint már említettem a társaság miatt játszom...amikor ez a kijelentés elveszíti aktualitását akkor hagyom abba a játékot...de erre nem hiszem hogy sor kerülni. Ritkán tudom felidegesíteni magam a játkon, a legtöbb ok egy értelmetlen dologból ered. Például ha egy hordás már agyon gankel azon nagyon fel tudom kapni a vizet. Illetve ha valaki 8x mondd el valamit és nem érti meg hogy nem vagyok retardált...és elsőre és másodika is értettem....de ezzel az értelmiségibb emberek így vannak.
Úgy gondolom vannak olyan playerek akik kevesebb illetve több időt fordítanak a játékra. Attólmég hogy valaki kevés időt fordít a játékra lehet benne nagyon jó. (mellettük vannak azok a retardáltak akiket számítógép közelébe nem engednék de ez más kérdés )
Az hogy az RL vagy a játék a fontosabb érdekes kérdés.. . Van amikor inkább játszom és nevetek egy jót a haverokkal mint hogy elmenjek valahova, de ugyanígy ottvan hogy néha nincs kedve az embernek a billentyüzetet püfölni és klikkelni fénysebességgel mint hogy beüljön és megigyon egy sört valakivel.
Egymás cseszegetését megszoktam játékban, 4 éve játszom wowwal és más játékkal még régebb óta, szóval meg tudom különböztetni valaki mikor viccel és mikor mondja komolyan. Amikor már nagyon sértő kezdetben megkérem hogy most hagyja abba de akadnak emberek akik túlságosan beleélik magukat és mint más én is emberből vagyok, eldurran néha az agyam. Ha indokolt..

Ennyit tudok jelenleg megosztani magamról...várom a választ Smile
Prome
Vissza az elejére Go down
Healßot




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Jun. 14.

Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)   Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Icon_minitime2009-06-18, 11:56

GTFO
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)   Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Icon_minitime2009-06-18, 17:33

Igényes apply. Gl Nálunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)   Tagfelvétel ( Prome )  Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tagfelvétel ( Prome ) Hunter- Ewlyna - LvL 80 (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szlördzs - hunter tagfelvétel
» Jelentkezés, hunter (accepted)
» Tagfelvétel (Declined)
» tagfelvétel
» Tagfelvétel Resto Druida

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: