Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagfelvétel (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Draeteoo
Vendég




Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-05, 22:02

Név:Draeteoon
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei/Shaman/Enhancement
offspec:heal
Saját vagy vásárolt karakter: saját karakter
Played: (80-on és összesen külön) : total: (56nap 22ora 41perc) 135nap 23ora 25 perc
Előző guild/guildek: OOW
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Úgy néz ki a WoW már nem lesz jelentős a guild életében,én pedig még pár tartalmat kiakarok végezni
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
BS-Jewelcrafting, BS-t a plussz socketek a JC-t az egyedi socetek miatt (és pénzkereset) húztam fel
Felszerelés:

Részletes HLI tapasztalat: 2006 decembere óta játszom tehát még a BC előtt kezdtem még ha kicsivel is.Lockkal kezdtem de aztán átnyergeltem a sámánra,és nem is tudnék tőle megválni még ha nem is tartják top kasztnak a cementsámlit...Gyakorlatilag a BC-t kis kivétellel végigtoltam, WOTLK-ban 10 és 25ben syndragosa-t tryoltam.
80-as Altjaid (Név,szerver):Sötétpenge (human rogue) Ragnaros-EU
Referencia: (Jól gondold meg!) : Teveli (human warrior, OOW )

IRL Magadról:
Életkor: 34
Nem: férfi
Név (opcionális): Keller Richárd
internetkapcsolat, Hardware: T-home 15Mbit, AMD5200+ Dual Core, Nvidia ASUS engt 240 1gb videokártya, 3GB RAM win xp 32bit

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

Amint lehet screenshotolok (nemrég raktam újra a vasat úszott minden:D )

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Amint lehet screenshotolok (nemrég raktam újra a vasat úszott minden:D )
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)

Elvileg mindennap ráérek,ezt csak a munka húzhatja át.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Itt a fórum illetve ha valaki számát tudom irok sms-t.Nem megterhelő

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
van ventrim + mikrofon is

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Lehetőleg a teljes tartalmat kijátszani....és a legjobbnak lenni a sámánok között.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
JElen pill egyedül vagyok.úgyhogy ezzel nincs gond

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra speciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

a Healer gearem majdnem olyan jó mit a dps gearem(Tekintettel arra hogy 90%-ban csak 10 fős raiden toltam icc-t,ígyis szép teljesítménynek tartom amit összeszedtem)

- Miért minket választottál?
A legjobb magyar klánt ne válasszam?
Vissza az elejére Go down
Draeteoo
Vendég




Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-05, 22:11


Ez lemaradt valamiért
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 09:08

Szia Drae de rég láttalak (hálistennek) mizujs?
Vissza az elejére Go down
Iwontrezzu




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 03.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 15:01

Ujabb apply, ui és wol nélkül pedig nem új kari, cry cry cry mondjuk armory link sincs, na nem mintha lenne beleszólásom de én pl végig sem olvasom így applyt kicsit viccesnek tartom ezeket a dolgokat, hogyan lehet így applyzni egy guildbe hogy az applyban elvárt ELSŐ követelményt sem tudom teljesíteni, aztán jön a kifogás, majd a pár nap mulvani képpostolás =)
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 15:55

Iwontrezzu írta:
Ujabb apply, ui és wol nélkül pedig nem új kari, cry cry cry mondjuk armory link sincs, na nem mintha lenne beleszólásom de én pl végig sem olvasom így applyt kicsit viccesnek tartom ezeket a dolgokat, hogyan lehet így applyzni egy guildbe hogy az applyban elvárt ELSŐ követelményt sem tudom teljesíteni, aztán jön a kifogás, majd a pár nap mulvani képpostolás =)

Afaik, ha nem regel, akkor elkurodik a link, ugyhogy ez nem feltetlen az o hibaja.
Vissza az elejére Go down
Draeteoo
Vendég




Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 16:46

nem regeltem ez igaz.remélem nem kivégzés jár érte:)
Vissza az elejére Go down
Draeteoon




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jun. 06.

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 16:51

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 23:36

Köszönjük, de jelenleg nem tudnánk spotot adni cement shamannak.Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Draeteoon




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jun. 06.

Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime2010-06-07, 19:18

További Sikereket Kívánok.
Drae
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tagfelvétel (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Declined)   Tagfelvétel (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tagfelvétel (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edemlol - Rogue tagfelvétel(Declined)
» Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)
» tagfelvétel
» Szlördzs - hunter tagfelvétel
» Tagfelvétel Resto Druida

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: