Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagfelvétel Resto Druida

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Flashboci




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Mar. 16.

Tagfelvétel Resto Druida Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel Resto Druida   Tagfelvétel Resto Druida Icon_minitime2010-03-16, 17:45

Ingame:Flashboci ( Flashee)
Név:Szász Csaba
Faj/Kaszt/mainspec: Tauren Druida Resto
offspec:Boomkin
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön)71 nap 14 óra DRUIDA
Előző guild/guildek:Meridian,Cult of nerzhul,...... Children of Silence
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Feloszlottak!!! Jelenlegi guildnél meg progress hiány sajnos :S
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Herba,Alchemy Természetesen ha ezzel magamnak és a guildnek is segítek akkor persze!
Felszerelés: (armory link)http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Flashboci
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Szerencsére mindet végig küzdöttem így van tapasztalatom bőven.
80-as Altjaid (Név,szerver):Ragnaros : Pöttömkitty (Hunter) Goácska (Rouge)
Referencia: (Jól gondold meg!)Hát nem tudok igazábol senkit talán (Sickboyfreak)

IRL Magadról:24 éves vagyok jegyesemmel élek együtt 2 és fél éve. Álltalában mindig jó kedvű, humoros, gyorsan beilleszkedő emberke vagyok . Hobbyjaim csavargás haverokkal horgászgatás autókázás ...
Életkor:24
Nem:Férfi
Név (opcionális):Csaba
internetkapcsolat, Hardware:Intel CORE 2 QUAD CPU Q6600 2.40 GHZ 3 GB DDR Saphire radeon 4850 HD 1 GB DDR Windows 7 Oprendszer 2 tera HDD
Net Kapcsolat: 1,5 MB/sec

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot121409183002.jpg/
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) Nem használok recountot

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)3-4 Nap akármikor jöhet mindegy milyen napra esik az időpont meg teljesen korrekt

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Szólok valami officernek vagy ha tudom valaki telefon számát sms-t küldök vagy felhívom hogy bocs de késni fogok.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Alap! Hogyne lenne Very Happy


- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Célom egy jó csapathoz tartozni akikkel lehet jókat játszani raidelni vagy akár funolni. Ez talán a jövőbeli elképzeléseimet is tükrözi. Smile

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Persze.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) Nem pronléma a cél érdekében megteszem .

- Miért minket választottál? Ismerős mondta hogy nagyon jó guild és jó társaság. Illetve a progress se elhanyagolható .
Köszi szépen! Remélem mi hamarabb választ kapok További jó Játékot !

Még annyit tennék hozzá amit el felejtettem és a legfontosabb hogy egyenlöre horda oldalon vagyok de ha lenne helyem akkor már is intézkedem és akkor semmi akadálya hogy együtt játszhassunk ! By : Flashee
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tagfelvétel Resto Druida Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel Resto Druida   Tagfelvétel Resto Druida Icon_minitime2010-03-25, 08:57

Jelenleg nem tudunk neked spotot bizotsítani. Gl a továbbiakban. Declined!
Vissza az elejére Go down
 
Tagfelvétel Resto Druida
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raleg Tank druida 10es csapat
» Halcyka, a feral druida jelentkezése. (Declined)
» tagfelvétel
» Tagfelvétel (Declined)
» Szlördzs - hunter tagfelvétel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: