Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rahácska-Mutilate/Combat rogue

Go down 
SzerzőÜzenet
rahácska
Vendég




Rahácska-Mutilate/Combat rogue Empty
TémanyitásTárgy: Rahácska-Mutilate/Combat rogue   Rahácska-Mutilate/Combat rogue Icon_minitime2010-04-25, 15:55

Ingame:
Név:Rahácska
Faj/Kaszt/mainspec:Gnome Rogue / jelenleg pve Mutilate a mainspecem,de rendelkezem combat gearrel is,ha éppen burst dps re van szükség.
offspec:Pvp mutilate az offspecem,mivel nincs guildem,de természetesen szívesen átváltom combat pve re.
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: (80-on és összesen külön):97 nap összesen,82 80-ason
Előző guild/guildek:eddig a Sylvanas szerveren játszottam,ott voltam pár guild tagja(Blood Diamond,Nemo,ascensionn)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?): Kiléptem az eddigi guildjeimből,mivel nem volt elegendő online hetekig a progress raidekhez.Az emberek fel-feljártak,de csak a farm raidekre.Én pedig mindig fennt voltam és csalódnom kellett újra és újra.Valamelyik guild fel is bomlott és sajnos így soha nem tudtam előbbre jutni progress terén.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?): Szakmáim jelenleg LW és Enchanting.Ezeket a 80-80 Attack Power bonus miatt választottam,mivel mutilatere nekem az a legjobb stat most.Viszont combat specem miatt gondolkodom a JC-n,ugyanis jelenleg arra ARP kell.De majd elválik Very Happy .
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
TBC végén kezdtem el aktívan eredetin wowozni,Sunwell kijövetelekor.Nagyon sok időm nem volt a TBC-s raideket végignyomni,mivel jelentős raidelő guildem nem volt.
Karazhan: Cleared
Magtheridon:Cleared
Gruul's Lair: Cleared
SSC: Lady-t kivéve minden
Tk: Solarian és Void Reaver
Zul-aman: Zul'jin-t kivéve minden
BT,MH és SWP csak így elvétve 1-2 boss a nerfek után pedig a többi.
Wrath of the Lich King elején kezdtem el huzamosabban raidelni a "Nemo iudex in causa sua" guild tagjaként.Naxxtól egészen Ulduarig minden jól ment és nagyon jó eredményeket értünk el.De sajnos később a guild feloszlott és sokan migráltak más szerverekre.
Naxx 10/25:cleared
Malygos 10/25:cleared
OS 10+3Drake:meglett még wotlk elején. 25 ösben sajnos csak később
Ulduar 10/25:yogg híján cleared az adott contentben,némi hard modeozással együtt.
ToTC 10/25:cleared
ToTGC 10/25:10 es cleared az adott contentben(mad skill) 25 ös 3/5 raidelő guild híján sajnos.
80-as Altjaid (Név,szerver):Ownerdk,Sylvanas . Több 80-as altom nincs még mivel főként a roguemmal foglalkozom.Very Happy
Referencia: (Jól gondold meg!)
Dynatos-Ragnaros.: Nagyon régóta játszunk együtt több karakterünkkel és Sylvanason szinte minden guildben együtt voltunk.
IRL Magadról:
Életkor:18
Nem:Férfi
Név (opcionális):Tölgyesi Richárd
internetkapcsolat, Hardware: internet jelenleg 10MB./CPU:AMD Sempron 3.6k+ dual core / GEFORCE 8800 GT /6 GB RAM

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Most sajnos csak egy ilyenem van,mivel ma járt le a játékidőm most nemtudok készíteni másikat,de szerdáig meglesz.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
szintén csak ezzel tudok egyenlőre szolgálni,ez Blood Queen ugyan,de nem kaptam harapást. Igaz ez normal mode nem heroic:D.
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Hetente 5 napot szinte átjátszom,szóval ez nem gond.Pénteken,szombaton énis belevetem magam az életbe:D. A vasárnapi raidig pedig józanodás. Very Happy
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Telefonon értesítek valakit,aki a raidben van/lesz.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Természetesen van és a ventrivel sincs gondom,szeretek beszélni rajta,mivel nagyon hozzászoktam a kocka éveim során már:D.Mikrofonom is tökéletesen működik.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Főként a minél eredményesebb progress elérése egy ennek megfelelő guild tagjaként,de ugyanakkor kellemes hangulatban,légkörben.Sajnos ez eddig nem nagyon sikerült,de most nagyon szeretnék ehhez közelebb jutni.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Természetesen,ilyen a progress időszak.Akkor a progress az első és persze törekedni némi realm first dologra is.A barátnő ráér addig Very Happy .
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Természetesen.Amint már említettem MS em Mutilate, de ugyanígy elég jó geart összeszedegettem combatra a burst dps-es fightok miatt.Ugyan még kellene 1-2 armor penes item,de idővel meglesz.De a jelenlegi gearem is eléggé használható mutin és combaton egyaránt.
- Miért minket választottál?
Nagyon szeretnék egy magyar és eredményes raidelő guild tagja lenni végre és bízom benne,hogy kapok egy esélyt.100% osan aktív játékosnak tartom magam,ugyanakkor tapasztaltnak és ügyesnek egyaránt.A karakteremet szerdán hozom át Ragnarosra Sylvanasról,mivel nem találtam megfelelő guildet és a régebbi barátaim is itt játszanak.Totgc progress vége felé már felkeltettétek az érdeklődésemet,de még megpróbáltuk régi guildünket ujra összeszedni,ami sajna kudarcba fulladt.Többen abbahagyták a játékot,vagy máshol helyezkedtek el. Röviden szerintem ennyi,ha valamit kifelejtettem volna faggassatok nyaugodtan:D. Ha szükséges ventrin is kérdezgessetek ha jónak látjátok. Várom válaszotokat,látom kiemelten nem kerestek roguet,de azért reménykedem egy kósza esélyben. Laughing
Várom válaszotokat,sziasztok!
Vissza az elejére Go down
rahácska
Vendég




Rahácska-Mutilate/Combat rogue Empty
TémanyitásTárgy: UI   Rahácska-Mutilate/Combat rogue Icon_minitime2010-04-26, 15:51

Sorry,armory link lemaradt :O .
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Rahácska-Mutilate/Combat rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rahácska-Mutilate/Combat rogue   Rahácska-Mutilate/Combat rogue Icon_minitime2010-05-03, 18:35

Szép Apply, de jelenleg megvan az optimális Rogue létszám ezért el kell, hogy utasítsunk, ha ez változna értesítünk. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rahácska-Mutilate/Combat rogue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rahácska-Mutilate/Combat rogue   Rahácska-Mutilate/Combat rogue Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rahácska-Mutilate/Combat rogue
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tgf - Rogue (Declined)
» Rogue tgf(Declined)
» Cykom | Rogue (Declined)
» Jelentkezés-Rogue Declined!
» Nido - LvL 80 Rogue (accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: