Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 09.
Tartózkodási hely : Budapest

Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)   Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Icon_minitime2010-07-09, 18:18

Ingame:
Név:
- Kushinachan
Faj/Kaszt/mainspec:
- Night Elf/Druid/Restoration
offspec:
- Balance (Feral van per pillanat farmolás miatt, de amint úgy alakul, hogy raidre kelleni fogok off specen megy a retalent)
Saját vagy vásárolt karakter:
- Vásárolt BC végén. Megjegyzem azóta magam is húztam fel 1-80 ra nem egy karaktert köztük druidot is.
Played: (80-on és összesen külön)
- 96 day 80-on, 132day összesen (20-30 közt volt mikor megvettem)
Előző guild/guildek:
- Cait Annora, Beast Within, Power of Glory, Honor and Glory, Deep Tranquility, Illuminations, Revised
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Cait Annora: Azért hagytam el, mert a leaderek kiegészítő vége miatt ninjáztak mivel úgy gondolták nem lesz tovább, ígyhát úgy gondoltam, hogyha még folytatódik is a guild ez megmutatta a vezetőség hozzállását és erre nekem nincs szükségem.
The Beast Within: WotLK elején voltam bent. Túl nagy volt a resto druid létszám emiatt kiléptem.
Power of Glory: Oszlás előtt 1 nappal volt egy Ventrilos megbeszélés ahol néhány ember felvetette, hogy nem lát engem szívesen azért, mert a guildet keményebb kézzel szerettem volna a prgoress felé irányítani CL-ként, ezért a Guild Master megkért, hogy távozzak, mert a guild ígyis az oszlás szélén volt és csak rontotta volna a helyzetet az emiatt kialakuló belső viszály.
Honor and Glory: Először azért, mert volt egy hónap kihagyásom a játékban, másodszor pedig azért mert mikor visszatértem oszladozóban volt a klán és a jobb playerekkel együtt egybeolvadtunk a DTQ-val.
Deep Tranquility: Kifejezetten rossz első benyomást tettek rám, és viszont láttam egy régi ismerőst, akivel nem szívesen raideltem volna együtt ez a kettő elég volt arra, hogy kilépjek a csapatból kb 1 hét után.
Illuminations: Alapítóként kezdetben officer egyben raid leader posztot töltöttem be majd a klánt oszlásakor elhagytam.
Revised: Meglehetősen jó volt az első benyomás, csak sajnos azt kellett megtapasztalnom, hogy a raidek felére nincs meg az ember nyár ide vagy oda két hetente egy raid egy progress klántól kevés. A raidek lecsökkenését ahogy láttam az is okozta, hogy az emberek úgy érezték vége teljes mértékben a progressnek holott LK hc még meg se lett próbálva azért, mert a vezetők szerint esélytelen (én személy szerint másként láttam). DKP nem volt hetek óta vezetve. Úgy döntöttem Ruby Sanctumig várok és ha adják bármi jelét a komoly progressre való hajtásnak akkor maradok de ez nem így történt.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) .
- JC/Alchemy 450/450 Alchemyt váltom Inscriptionra, ha szükségesnek látjátok.
Felszerelés: (armory link)
- http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Kushinachan valószínűleg transfer miatt egyelőre errort ír ki viszont wowprogress még megőrzött bloodscalpos állapotomban http://www.wowprogress.com/character/eu/bloodscalp/Akie annyit hozzátennék, hogy még egy HC Trauma fekszik a táskámban csak nincs mellé off handem így nincs módom equippelni.
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
- Burning Crusadeben kezdtem el játszani valahol Zul’Aman előtt, ekkor 1 évet eltöltöttem tört szerveren majd átjöttem ide Ragnarosra. Karakteremmel ekkor Karazhant, Magtheridont, Gruul’s Lairt, Zul’amant, Hyjalt, Bt-t cleareltem, emellett TK-ban 1-2 bosst felaprítottam, ám SSC-ben és SWP-ben nem jártam. WotLK-ban Naxx-ot, Malygost 10 és 25-ös formában is megjártam, Sartharionnal is ez a helyzet bár Hard Modeját csak tryoltam a maga idejében egy későbbi contentben mind 10 mind 25 fősben meglett. Ulduar 10-ben már az első napjától az utolsóig gyönyörködhedtem eközben még némi hard modet is sikerült lecsapnom ígyhát csak alone hiányzik, 25-ben főképp másik karakteremmel jártam, de ezt mára már lebannolták önnönhibámon kívül és armory se mutatja így csak azt írom, hogy 1-2 boss és mellette Thorim HM tryok. Toc 10-ben Tribute to Mad Skillem van, 25 HC-ban csak Anub’arakot nem fektettem meg. ICC 10-ben normal modekat jóformán buff nélkül ütöttem le vagy 5%-ossal ezután LK megakasztotta akkori csapatomat így a hardokhoz már csak erősebb buffal jutottam hozzá minden esetre 10 boss meghajolt előttem a tizenegyediket, névszerint Sindragosát csak tryoltam P3-ig és LK-t egyeltalán nem láttam hardon. 25-ös verzióban pontosan ugyanaddig jutottam el kivéve annyit, hogy valamivel nagyobb buffal. És végül Ruby Sanctum 25öt is magam mögött tudhatom, 10-est és hard modeját akármilyen formában nem volt alkalmam megtapasztalni.
80-as Altjaid (Név,szerver):
- Misachan-Ragnaros, Hinatalol-Ragnaros (pár napja 80-as), Hinatalól-Ragnaros (Utóbbi másik accounton van, amit egy ideje nem töltök)
Referencia: (Jól gondold meg!)
- Selendis, Shrinzan, Vaki, van még néhány ember, akit megemlítenék mert sokat játszott velem de nem nállatok játszik: Lillam, Rescuer, Andriad, Mirdyll

IRL Magadról:
Életkor:
- 17
Nem:
- Male
Név (opcionális):
- Bognár Andor
internetkapcsolat, Hardware:
- 15 mb/s upc, 2gb RAM (2x 1gb), 2.2 GHz 2 magos processzor, NVIDIA GeForce 8600 GTS videokártya, OP rendszer: Windows XP

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/view/100709/UI1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100709/UI2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
25-ös raiden combat közben nincs időm screenshotot készíteni ezért teszt funkciót bekapcsolva készítettem két screenshotot ami 100%-ig visszaadja az UI-m állapotát raid közben emellett lent láthatóak recount screenshotok azon is lehet látni.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Halion normal try 8%-ig http://kepfeltoltes.hu/view/100709/Halion_Normal_try_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Marrowgar HC http://kepfeltoltes.hu/view/100709/Marrowgar_HC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Putricide HC http://kepfeltoltes.hu/view/100709/Putricide_down_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Putricide HC try 3%-ig http://kepfeltoltes.hu/view/100709/Putricide_try_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
BQL HC http://kepfeltoltes.hu/view/100709/Blood_Queen_HC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ahogy láthatjátok egyik képen kipróbáltam a Diablo II UI-t de 1 raid után cseréltem.
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Tudom vállalni az összes raid napot mind progress mind farm időszakban.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Egyetlen egy ok lehet, ami miatt kések raidről és az az, hogy elalszom. Ha megtörténik, akkor nem tudok vele mit kezdeni viszont megelőzni könnyedén tudom amit mindig meg is teszek.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van működőképes mikrofonom, és ventrilot napi szinten használok meglehetősen régóta.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
A célom az, hogy a játék összes elkövetkező PVE kihívásában a lehető legtöbbet kihozzam magamból, elérjek mindent a lehetőségeimhez mérten az adott contentben, legyen akár szó egy hihetetlenül a játék legepicebb achievementjéről, vagy bármi másról, ahogy alakítja ezt a Blizzard. És, hogy mik az elképzeléseim? ... Csakis az, hogy valóra váltsam az előbb leírt céljaimat.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Úgy gondolom nekem eleve se farm se progress időszakban nincs szükségem ilyenre, mivel az IRL-t és az in gamet teljesen összhangba bírom hozni mind időbeosztás mind „lelki állapot” terén.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Mivel példa még nem volt így tapasztalatom nincs. Viszont amennyiben a guild megkívánja, természetesen megteszem ezt.
- Miért minket választottál?
Erre nagyon egyszerű a válasz. Ahogy az egyik fent lévő kérdésre is írtam: „elérjek mindent a lehetőségeimhez mérten az adott contentben”. Nos, a legtöbb lehetőségem arra, hogy valami különlegeset érjek el a játékban úgy gondolom veletek van.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)   Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Icon_minitime2010-07-09, 21:07

Korrekt apply, egy igen fontos kérdésem lenne. Írtad h vásárolt a kari amivel óriási gondom nincs ha van authenticatorod?!
Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 09.
Tartózkodási hely : Budapest

Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)   Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Icon_minitime2010-07-09, 21:21

Az Authenticator meg van véve, csak egy olyan telefonom van ami nem tud Wifire felcsatlakozni így rendelnem kell Wap-ot ami folyamatban van. Ezen kívül az account összes adata megvan az eredeti tulajdonos személyigazolványának fénymásolatával együtt így authenticator nélkül sem lehet gond.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)   Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Icon_minitime2010-07-09, 21:32

Oké meggyőztél. Accepted! Gl nálunk. Az invért keress engem v egy Gm/offot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)   Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kushinachan-Restoration-Druid (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» TGF [Etharian - Restoration Shaman] (Accepted)
» Tank Druid (accepted)
» Xymon - R Druid - Balance(Accepted)
» Kukaac - Resto Druid (Accepted)
» Resto Druid jelentkezés (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: