Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)

Go down 
+3
Mokushka
Metron
Awende
7 posters
SzerzőÜzenet
Magor
Vendég




Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-11, 20:07

Ingame: Mokushka (Twisting Nether szerver)

Név: Mokushka

Faj/Kaszt/mainspec: Blood Elf Holy pap

offspec: Diszk, kérésre Shadow

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (85-on és összesen külön) össz 88 Days 17 Hours 44 Minutes, 85ön 30 Days 7 hours 23 Minutes

Előző guild/guildek: Ezzel a karakterrel a Ragnaroson kezdtem, elsö klánom a Team Work volt ahol tag voltam egészen közvetlenül a kieg megjelenése utáni hétig. Következö megálló az Invictus volt majd az Infinite Cooldown. Január második felében váltottam szervert, mikor felvételt kaptam a Grim Funeralba.
Cataclysmes raidelésem oroszlánrésze velük folyt. Sajnos április második felétöl személyes okokbol meg bizonyos guildel kapcsolatos okokbol (szivesen elmondom élöben, de nem olyan dolognak tartom amit egy publikus forumon taglaljak, tiszteletbol úgymint a Grim Funeral meg az én személyemnek is) visszavágtam a raidelésböl. Ugyanezen okok miatt távoztam a guildbol. Következö megálló a Quantum volt, egy szinvonalas 10 man klán a TNen. Tartózkodásom itt nagyon rövid volt, sem a 10 man raidelés sem a tini angol gyerek humor tünt számomra emészthetönek. Jelenleg klán nélkül vagyok.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Lásd fentebb.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Tailoring és Enchantig, mindkettö a kaszter/healer bónuszok miatt.

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat:
(BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
- Játszani vanillában kezdtem, Affliction Warlockkal a Scarshield Legion szerveren. Vanillás tapasztalatom Onyxia, Molten Core, Zul Gurub, Black Wing Lair és Ahn'Quiraj. Sajnos a vanillás Naxxot nem foghattam ki az akkori munkahelyem és magánéletbeli fejleményeim miatt.
- BCs tapasztalatom: a kieg elejétöl folytattam a vanillás lockommal, Karazhan, Gruul's Lair, Maghteridon's Lair meg Serpentshrine Cavern tartozik megtapasztalt raid instáim közé. A Serpentshirne Cavernses idökben magánéletbeli fejlemények miatt (akkoriban ismerkedtem meg a feleségemmel meg munkahelyváltás) abbahagytam a játékot egy idöre.
- WotLKás tapasztalatom a kieg elejétlöl kezdödik, magába foglalja Naxx 10 és 25öt, Eye of Eternity 10 és 25, Ulduar 10 és 25, Call of the Crusade és természetesen Icecrown Citadel.
- Cataclysmes tapasztaltom büszkébb pillanatai közé tartozik a szerver first hc Nefarian killem február 27röl (mivel Cataban mar nincsen személyes szerver first FoS, Wowprogresszen keresztül ellenörizhetö le), hc Cho'Gall március 23.

85-as Altjaid (Név,szerver): Nincs jelenleg 85ös altom, arra sajnos már nem jutott idö.

Referencia: (Jól gondold meg!) A grim Funeralbol való távozásom nem igazán váltott ki helyeslést, ezért csak logokkal meg achievementekkel szolgálhatok referencia gyanánt.

IRL Magadról:
Életkor: 28

Foglalkozás: Könyvelés

Nem: Férfi

Név (opcionális): Kovács Magor

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 10 Mega/sec, RDS (Erdélyben élek), sziklaszilárd kapcsolat, soha nincsenek vele gondjaim.

Hardware: Intel Core to Quad i7 processzor, 16 GB Corsair Dominator RAM, GeForce GTX 260 Extreme + Overclocker's Edition videókártya, 1 TB SATA merevlemez


Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) - Quantummal közvetlenül miután kiléptem Grim Funeralbol, ranked 24 Cho'gallon
- szintém Cho'Gallrol, ezennel Grim Funerallal, a frist killemen

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak. Online tudok lenni az összes raidre, ez nem okoz problémát.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Fogas kérdés, ez nagyban változhat, de raidelésre mindig kapható vagyok, ezért még legrosszabb esetben is legalább minden raiden ott vagyok, akkor is ha amúgy nem "lógok" naphosszat a játékban.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? A valószìnütlen esetben ha ilyensmi elöfordúlna, idöben jelzem az illetékes személyeknek.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Vanilla óta játszom, terveim természetesen hosszútávúak. WoWos filzófiámnak két alap pillére van. Progressz és a klán legyen magyar Wink

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Amennyiben ez nem igényel idöt a munkahelyemtöl (reggel 8tól délután17ig dolgozom), hajlandó vagyok minden mást idölegesen félretenni.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Sok más hobbim van, de egy sem olyan ami a WoW rovására menne vagy befolyásolná az in-game idömet.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Semmi változás, nyáron is ugyanúgy vagyok elérhetö/online mint máskor.

- Miért minket választottál?
Miután a Grim Funeralban raideltem három hónapig és lévén hogy feltétlenül magyar klán tagja akarok lenni, az egyetlen klán aki szóba jöhet az csakis a Gino. Vagy ti vagy egy naaagyon hosszú WoW szünet...

- Megjegyzés: Mivel ezt az applit melóból ìrom, mint észrevehettétek problémák adódtak bizonyos magyar magánhangzókkal, szives elnézést kérek Wink
Vissza az elejére Go down
Awende

Awende


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 01.
Age : 32
Tartózkodási hely : Göd

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 14:21

"meg bizonyos guildel kapcsolatos okokbol"
erre nagyon kíváncsi vagyok :p
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 19:07

Awende írta:
"meg bizonyos guildel kapcsolatos okokbol"
erre nagyon kíváncsi vagyok :p

Én arra tippelek, hogy valaki a fórumukon saját fotóját tette ki avatarnak és ez volt sok neki !
Vissza az elejére Go down
Magor
Vendég




Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 19:32

Hmmm, látom valamiért nem jelentek meg a screenshot meg WoL linkek az eredeti posztomban. Szoval, WoL meg UI screenshot:






Vissza az elejére Go down
Mokushka




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 11.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 19:34

Vissza az elejére Go down
Awende

Awende


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 01.
Age : 32
Tartózkodási hely : Göd

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 21:32

és akkor mivan ha a saját photomat használom avatarnak!?
Baci testvér is felvállalja valós énjént, vegyél példát Surprised)
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-12, 23:51

Awende írta:
és akkor mivan ha a saját photomat használom avatarnak!?
Baci testvér is felvállalja valós énjént, vegyél példát Surprised)

Baci is kurva ronda Laughing
Vissza az elejére Go down
Iwontrezzu




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 03.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-13, 01:13

Metron is felválalja csak rajzolva, azért van Family Guy avatárnak, mert ő is olyan qva dagadt =PPP
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-13, 08:46

Iwontrezzu írta:
Metron is felválalja csak rajzolva, azért van Family Guy avatárnak, mert ő is olyan qva dagadt =PPP

Egyetértek Smile

u.i. én nem hasonlitok az avatáromra! Very Happy

u.i. 2 szépen floodolunk Laughing
Vissza az elejére Go down
Baci

Baci


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Feb. 14.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 00:38

Mindketten rettentő jóképű palik vagyunk, a lányok kölnit pisilnek utánunk, Metron pedig meleg +
Vissza az elejére Go down
Awende

Awende


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 01.
Age : 32
Tartózkodási hely : Göd

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 03:26

+
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 07:04

+
Vissza az elejére Go down
Mokushka




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 11.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 07:57

Fenébe, feltörték az akkom, mailben érkezett értesìtés meg armoryn is sikerült "megtekinteni" a szép erdeményt...
Mivel vasárnapig nem el vagyok útazva és a számìtógép hozzáférhetöségem korlátozott, vasárnap estére tudom a cuccaim visszaszerezni (remélhetöleg, hiszen elöször törtek fel) Sad
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 17:08

Hello!

Akkor vasárnap adunk választ.
Vissza az elejére Go down
Mokushka




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 11.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-15, 16:35

Helló,

Most értem haza, el is küldtem Blizzenk a ticketet hogy visszaszolgáltassák a gearem. Most már Blizz kézben van a dolog, remélem az este folyamán megoldódik a dolog.
Ha mégsem kapnám addig vissza gearem, elnézés és egy kis haladékot kérnék. Szerintem legrosszabb esetben is maximum hétfö délutánra meg kellene legyen mindenem.
Vissza az elejére Go down
Mokushka




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 11.

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-15, 20:52

Sikeresen visszaszereztem a gearem és meg lehet nézni Armoryn.

U.I. Bug miatt a kari grafikus ábrázolása nem updatelödött, de a gear rajta van és normálisan megtekinthetö.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/mokushka/simple
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime2011-05-16, 18:58

Hello!

A Gf-es visszajelzések alapján illetve a nerdrage-s kilépés miatt túl sokat nem várhatnánk tőled. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)   Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mokushka - Holy/Disc Pap(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lali disc/holy pap (Declined)
» Chelsxd - Holy / Disc Priest
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
» Gád Holy/shadow pap (Declined)
» Holy paladin (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: