Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shelldon - Protection Warrior(Accepted)

Go down 
+2
Melys
Vakilol
6 posters
SzerzőÜzenet
Shelldon
Vendég




Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-02, 17:42

Ingame:

Név: Shelldon

Faj/Kaszt/mainspec: Human/Warrior/Prot

offspec: Fury PVE

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön)7nap alatt lett meg a 80 és a total time az 52nap

Előző guild/guildek: ROID, Purple fire HUN <- JELENLEGI

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Kiléptem, és ezzel egyúttal szüneteltettem is a játékot. Eljött a szakmunkás vizsga ideje igy sajnos" muszáj voltam tanulással tölteni az időmet.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Mining skillezés alatt, és BS, bár ezt szeretném lecserélni egy JC-re mondjuk.

Felszerelés: (armory link)
nem a legtökéletesebb gear, de ezt lehet orvosolni ! Természetesen ha bármi reményt látok rá h kapok felvételt azonnal elkezdem javitani a gearemet, most is ezen vagyok csak lassan Smile

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

Vanilla és BC : Itt én rogue-van és shaman -al játszottam. Minden raidet végigtoltunk ahogyan kell, anno a Coma guildben voltam nem tudom ez nektek mond-e valamit BS-en hordában. Ezt az accountomat sajnos ellopták és transferelték is (account törés és e-mail) igya sajnos blizzard nem tudott mit csinálni vele.

WoTLK: Naxx clear, OS, Maly, Ony, Icc-ben LK-ig tudok mindent

80-as Altjaid (Név,szerver): Ragnaroson, Willcox Shefty

Referencia: (Jól gondold meg!) Sajnos nemrég jöttem vissza játszani, igy jöttek mentek az emberek, haverok, remélem egy jó apply megteszi a hatását

IRL Magadról:

Életkor: 21

Nem: Férfi

Név (opcionális): István

internetkapcsolat, Hardware:
25/15 .AMD X4, NVIDIA GeForce 9600 GT, 5 gb RAM.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
-régi, az uj ui-m ami ez alatt van.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Minden napot betudnék simán vállalni, nem lenne vele gond.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívok egy officert, hogy nem fogok időben odaérni, esetleg dobok egy SMS-t. Vagy üzenek más playerrel.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Persze van mikrofon.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
El szeretném érni a legtöbbet amit csak lehet, egy nagyszerű klánnal.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Természetesen, igen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Igen, raidelnék Fury-ként is a gearem megvan hozzá Smile

- Miért minket választottál?
Igazából tudom h hc progress alapján TI teszitek oda magatokat a legjobban, igy gondoltam be próbálkozom hátha sikerül Smile
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-02, 18:03

Bcbe mivel játszottál Comaba és mi volt a nicked?
Vissza az elejére Go down
Melys

Melys


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Jun. 18.
Age : 34

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-02, 19:49

Willcox- baromire ismerős ez a név,nem játszottunk mi vhol együtt wotlk elején? mintha holy lettél volna akkor
Vissza az elejére Go down
Shelldon
Vendég




Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-02, 19:57

Bocs csak most találtam meg hol lehet visszaírni Razz

Tarex néven futottam a Coma-s pályafutásomat.

De biztosan játszottunk, rengeteget játszottam azzal a karakterrel. Sok kemény progressű guildban benne voltam. Szívem szerint azzal a karival jelentkeznék, csak ugy tudom nincs felvétel Holy/prot palának. igy kénytelen vagyok rerollolni h érvényesüljek ebben a játékban.
Vissza az elejére Go down
Ak-Kush




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Aug. 16.

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-03, 00:40

Melys, szerintem a TBW-ből lehet ismerős Willcox neve.

Itt van egy videó arról a raidről, amin Sheldon nevű karakterével volt ott:

https://www.youtube.com/watch?v=FJoJn5M2Ov8
Vissza az elejére Go down
Syle

Syle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 31

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-03, 19:11

am te nem Egerben laksz véletlenül?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shelldon
Vendég




Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-03, 19:18

De Very Happy

Honann tudod Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-04, 01:10

Melys írta:
Willcox- baromire ismerős ez a név,nem játszottunk mi vhol együtt wotlk elején? mintha holy lettél volna akkor
engem whisperbe molesztált még anno ToC időszakba. Lehet te is onnan ismered :3


A hozzászólást Furacsirke összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-04, 11:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Syle

Syle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 31

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-04, 02:54

Öcsi te Balázs vagyok xD
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-04, 11:07

Egy ingame vagy ventrilos beszélgetést hozzunk össze valamikor.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime2010-11-07, 11:17

Az ingame megbeszéltek alapján Accepted.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shelldon - Protection Warrior(Accepted)   Shelldon - Protection Warrior(Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shelldon - Protection Warrior(Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)
» Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)
» warrior/mage/lock (Accepted)
» Mihike-Prot Warrior(Accepted)
» Fury warrior apply (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: