Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)

Go down 
+5
Syle
Seina
Vakilol
Lonertee
Fenixyan
9 posters
SzerzőÜzenet
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 10:17

Üdvözletem

Hogy minden igényt kielégítsek 2 verzióban adom be a jelentkezésem. Válasszátok ki amelyik tetszik Smile

Fehér Krisztián, 24 éves jómunkáspárti fiatalember vagyok, és ezúton szeretnék a klánotokba jelentkezni Fenixyan-al a Tank Paladinommal.

Egy kis Történelem óra
2006 decemberében csatlakoztam a Blizzard szerveren harcoló kollégákhoz, miután 1 évet törtöztem. Pár barátommal megalapítottuk a Lords of Azeroth allis klánt a Ragnaros szerveren. Mivel kezdésnek kevesen voltunk, ezért 30-as szinttől kezdve egészen 70-ig Holy talenten fejlődtem és toltuk a klánnal az 5 fősöket. Körülbelül lvl 55 lehettem, amikor bejött a BC, és gogo Outland. Ígyhát Holyként kezdtem a pályafutásomat. A LoA-val bevertük Karazhant, de nem volt elég skilles emberünk ahhoz, hogy továbbjussunk a progressben, ezért egyesültünk az Exorcism klánba egy másikkal. (amely klánnak a neve már kiment a fejemből) Az Exorcism tömeges inv klán volt, túl sokan voltak ismét gyenge emberek, így kiéptünk, és megalakítottuk a Last Chance klánt, amivel már be tudtuk verni Maulgart, és Gruult.

A klánvezérünk azonban időközben abbahagyta a wowot, és a vezetése nélkül lassan szétesett a klán, így a megmaradt baráti társaság csatlakozott a Tranquility klánhoz. Itt talán 2 boss kivételével már az összes SSC, és TK FBK-n ott voltam. Ebben a klánban szereztem meg a Hyjal / BT kulcsot is. Kaelthas legyőzése előtt fogalmazódott meg bennem, hogy ez sem az a klán ahol én lenni szeretnék, majd a Kill után ismét fellobbant bennem a láng, hogy végre lesz ebből a klánból valami, de el is oltották azt, amikor az állítólag legskillesebb emberekkel (akiknek kulcsa volt) bementünk Hyjal wipefestelni olyan nevetséges személyi hibák és okok miatt, amiért leesett az állam.

2008 január 23-án átmentem az Order of Watchers klánba. Akkoriban még a legjobb klánok közé tartozott, nagy tisztesség volt a tagjának lenni. Gyakorlatilag beverték nekem Hyjalt, és BT. Telt múlt az idő és kijött Sunwell, ahol sajnálatunkra nem tudtunk érdemi eredményt elérni, és a klán progress magja elhagyta a klánt. Ezután még nehezebb volt bármit is elérni, hosszú idő után habár sikerült bevernünk Brutallust, de Felmysten megakadtunk. Ekkor kezdtem el gyűjteni a Tank geart, mivel akkoriban a Tankadin volt a legalkalmasabb az addok kezelésére, amiből hiányt szenvedtünk. Akkoriban ismertem -és szerettem meg a tankolást. A WotLK peccs kijövetelével már az új talentek, és a rengeteg nerf segedelmével sikeresen bevertük KilJaedent is. És mivel Démon volt, abban a megtiszteltetésben részesülhettem, hogy Én tankoltam Smile --- Valamikor Sunwell alatt léptettek elő végülis Paladin kasztvezetőnek, és kezdtem el RL-kedni is, de csak hébe-hóba.

Miután kicsit több, mint egy évet töltöttem Holyként a WotLK-et már Tankként kezdtem el. Mivel az addigi klánvezérünk cserben hagyott minket, aki egyébként RL is volt, így Odi és Én átvettük tőle a szerepet és onnantól mi vezettük a raidjeinket. Az elején jól ment a klánnak, (vagy csak nerfelve volt minden Smile ) de jóval Ulduar előtt bevertük Naxxot, Malygost, és Sartha 3D-t is. A mai napig nem tudott olyan élvezetet, olyan kihívást, és izgalmat felmutatni egyik encounter sem, mint Sartha 3D-n az addok kezelése. Úgy tartom, hogy aki nem vett részt az akkori kontent gearjével azon a fighton, az nem is lehet igazi tank. Majd jött Ulduar, és ismét a lassú kínszenvedéses progress. Annyira, hogy már csak ToC kijövetele után tudtuk leverni YoggSaront, azt is úgy, hogy közben egyesültünk a Divine Inspiration klánnal. Algalonról, meg a 25 fős hard módozásról le kellett tennünk, mert egyszerűen nem volt rá igény, és elég ember. De egyesült erővel sem tudtunk ToC 25 HC-ban eredményeket elérni, ami szép lassan felőrölt engem és a klánt.

Kicsit Magamról
A WoW-ra, mint második IRL-ként tekintek, erre adhat tanubizonyságot a life-time 90%-om. Egy hely, ahol kiheverhetjük a mindennapok problémáit. Nem tekintem magam „überkockának” , de „tetraédernek „ igen Smile. A játékban a kihívásokat szeretem, iszonyúan tetszett, amikor Ulduar trashen wipefesteltünk, még az első héten amikor kijött, az unalmas Naxxok után. A csapatmunkában elért lehetőségek és célok éltetnek, ezért sem gyűjtök 10, és 25 fősökön kívül máshonnan achievmenteket. Azokat is csak a kihívásért, és mert új, izgalmas külsőt kölcsönöznek a fightoknak.

Nagyon nehéz döntést hoztam meg, amikor kiléptem az OOW-ből, de ha már megtettem, akkor egy olyan klánba szeretnék csatlakozni, ahol nem a legújabb kontent után látom az előző végét. Vágyom a Profizmusra! Az olyan emberek társaságára, akiknek nem kell leordítani a fejét 25-ödszörre is, hogy ÁLJ KI A TŰZBŐL!!! Ezért is jelentkezem hozzátok.

A Paladin volt mindigis a main karakterem és ez nem hiszem hogy valaha is megváltozna. A 3 év alatt minden időmet a Paladinomra szántam, amíg volt valami amit el akartam érni vele. Ezen kívül rendelkezek még 80-as mage, és shaman karakterekkel, meg sok bankos karival. Smile A legutóbbi nevesebb achi amit elértem a Palával a Glory of the Ulduar Raider 10.
Amit még megemlítenék így a végére, hogy habár Tank vagyok, Sunwell után sem adtam fel PVE Holy offtalenten raidelni, sőt ez elég sokszor fordult elő amikor rossz volt a setup az adott instában. Nagyon szívesen jövök bármelyik talenten raidelni, ahogy a klán és a raid érdeke megkívánja, de mint main talent csak a Tank jöhet szóba. ( a retrihez meg béna vok, talán majd a kövi kiegben Smile )

Az alábbi linken található a karakterem:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Fenixyan

Ha lenne még kérdésetek esténként ingame megtaláltok


A hozzászólást Fenixyan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009-11-27, 10:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 10:44

Név: Fenixyan
Faj/Kaszt/mainspec: Human Paladin Protection
offspec: PVE support Holy
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: total 167 nap 14 óra 36 perc - 80on: 47 nap 1 óra
Előző guild/guildek: Lords of Azeroth - Exorcism - Last Chance - Order of Watchers
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Kevesen voltunk, gyakran elmaradtak a raidek, vagy nem jött össze a megfelelő setup heroik instákra.
Szakmák: Blacksmithing / Mining --- Tank main specre kiváló a stamina és az extra socketek miatt
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Fenixyan
Részletes HLI tapasztalat: A BC-ben kezdtem a raidelést. minden instát sikeresen megjártam még WotLK előtt! WotLK-ben dettó, kivéve a HC tartalom ToC-ban, illetve Algalon killem nincs. Legutóbbi érdemleges achim: Goly of the Ulduar Raider 10
80-as Altjaid (Név,szerver): Beywatch PVE Fire Mage - Fénixya PVE Elemental Shaman / Resto -- mind Ragnaroson
Referencia: Az Order of Watchers bármely jelenlegi, vagy ex tagja. Mythras pl

IRL Magadról:
Életkor: 24
Nem: Dehogynem! Razz Férfi
Név (opcionális): Fehér Krisztián
internetkapcsolat, Hardware: Stabil - max grafikán minden

Követelmények:
- UI:
Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Raid_UI_Fenixyan_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A healbot még a Holy múltamból ragadt rám, minden tank és heal képességet bebindeltem és mindezidáig jól szolgált.

- WWS link:
http://www.worldoflogs.com/reports/5rrt6ykbmgsp79ld/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
Minden nap online vagyok, de IRL miatt csak esténként. A raid időtartama és a raidnapok teljesen megfelelnek. Lifetime 90%-os aktívság garantált.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Amint megtudom, hogy fennáll a lehetősége annak, hogy kések felhívom telefonon a felettesem.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
" Ventrin nőttem fel " Smile Az OOW-sek szerintem még túl sokszor is hallottak Razz

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Szeretném megtapasztalni a rendelkezésre álló kontent minden formáját, még az új kontent peccs előtt, és nem utána.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Minden ügyes bajos dolgomat elszoktam intézni estére. Csak egy természeti katasztrófa akadályozhat meg.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni?
Világ életemben 2 geart gyűjtöttem és láttam el a szükséges kiegészítőkkel, ezt nagyon komolyan veszem. Bármikor, ha a setup úgy kívánja át talentelek, ahogy erre rengetegszer sor is került korábban.

- Miért minket választottál?
Úgy jöttem el az OOW-ből, hogy ha már el kell, akkor egy olyan klán tagja szeretnék lenni, akik hozzám hasonlóan végletekbe menően komolyan gondolják a raidelést. Ahol skilles és "felnőtt" emberekkel játszhatok. Belefáradtam már abba, hogy 25-ödszörre sem állnak ki a tűzből az emberek... Egy jó hangulatú, relatív stresszmentes környezetet szeretnék. És amit hallottam az előzetes "tárgyalások" során nagyon megtetszett Smile - A dkp nélküli élet érdekes új élmény lehet.

Köszönöm a Figyelmet! cyclops
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 12:01

Ez a jelentkezés " omg ", nagyon szép lett.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 12:31

Idézet :
Ahol skilles és "felnőtt" emberekkel játszhatok.

Ezek szerint te még nem ismered Sylét ^^
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 14:13

Ugy kellett volna kezdeni hogy ezuton szeretném benyujtani az önéletrajzomat XD
gl

btw anno voltam énis abba a guildbe mint toborzo (lord of nemtudom mi de prebcXD)jokismctrasha latti slackelés haha!!
Vissza az elejére Go down
Seina
Admin



Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jun. 14.

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 15:33

Lonertee írta:
Idézet :
Ahol skilles és "felnőtt" emberekkel játszhatok.

Ezek szerint te még nem ismered Sylét ^^

Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
https://gameisnotover.hungarianforum.com
Syle

Syle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 31

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 16:13

FU Lone^^
Vissza az elejére Go down
Draconid

Draconid


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 22.
Age : 45
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-27, 23:45

Szia Feni.

Na, akkor pár szót a jelentkezőről, kemény leszek, bocs Feni, ez most fájni fog! Smile

Szóval, akkor hol is kezdjem:
- Én is elég régi motoros vagyok a WoW-ban, de azt kell mondjam, hogy Feni volt az egyik legjobb raid leader, akivel valaha is találkoztam (közel 1 évig raideltem az OOW-ben én is). S ezt mindenféle túlzások nélkül állítom most. Nem volt olyan raid, amit vezetett volna, ahol ne lett volna követelmény, hogy mindenkin ott figyeljen a flaska vagy a 2 féle poti + kajabuff. Szóval ha arról van szó, hogy Feni mester készül-e raid-re, hát akkor mondhatom asszem, hogy 110%-ot hoz ezen a téren.

- Aztán én nem tudom, hogy honnan szedi azt a rengeteg türelmet, ami van neki, de adhatna belőle nekem is, mert ilyen higgadt emberrel én még komolyan mondom, nem hogy online, de még IRL se találkoztam. Amikor ugyanis anno Ulduar-ban bewipe-olt az OOW a 100valahányadik bosstry-on is, mert XYZ nem volt képes kiállni a lába alatt figyelő kis ingyombingyomból, s nekem már az eldurranás szélén állt az agyam, s legszivesebben üvöltöttem volna bele a Ventrilo-ba, akkor Feni mégis képes volt higgadtan elmagyarázni XYZ-nek, hogy ugyan mire figyeljen már oda...akár 100-adszor is. Szóval nemtom honnan szedi a végtelen türelmét, de kérek én is belőle Very Happy

- Aztán ha jól emlékszem akkor talán a server legjobban gearelt tank palái között van, s ért is a kasztjához, nem ma kezdte a pályát, szóval ha jó tank palát szeretnétek, akkor maximálisan ajánlani tudom, sokat nyerne vele a guild.

Pfff...meg most nem is tudom, csak szuperlativuszokban tudnék beszélni őróla, meg még egy csomó JÓ dolgot tudnék hírtelen mondani, de mint általában szokott, ilyenkor semmi se jut eszembe Cool

Na ez volt az én hozzáfűznivalóm a dologhoz, meg ofcoz' drukkolok neked Smile

Üdv:
[ Draco ]
Vissza az elejére Go down
http://cryel.uw.hu
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-28, 00:09

Köszönöm Draco!
Nagyon kedves tőled, és nagyon jól esett Smile
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-28, 09:47

Akkor te még nem raideltél eleget Muszuval , Draco.
Amugy nem hiszem hogy Rl felvétel lenne ,játékos szinten meg van pár jo képességü igy is a guildbe .
ismét gl
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-28, 11:42

"Skillles" - se sylét
"felnőtt" - sem shrinzant
"emberekkel..." sem Cicckutyröfföt? Very Happy
előbb nézz szét a klánban, nehogy meglepetés érjen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mythras

Mythras


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Veszprém

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-28, 12:47

Draconid írta:
az EGYIK legjobb raid leader
Vaki írta:
Akkor te még nem raideltél eleget Muszuval , Draco.
Vaki az örökös elégedetlenkedő :O nincs olyan amibe ne tudna valami frappáns szarsággal belekötni Evil or Very Mad
Vaki írta:
Amugy nem hiszem hogy Rl felvétel lenne ,játékos szinten meg van pár jo képességü igy is a guildbe .
ismét gl
És erről it ki beszélt? What a Face

BTW látom komolyan gondolod feni, szép apply GL
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime2009-11-28, 14:18

Ez télleg egy szép apply!Csak most olvasom Draco: Fenit felém helyezed?Hát így fel se fogjuk venni mert biztos az én pozíciómra szeretne törni és ezt nem tűrhetem! Te meg ezért nem jössz többet velünk altosba! Na jó viccen kívül Feni keress meg engem vagy Kapdbea-t egy invért! Gl nálunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)   Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)
» Maxigosu Human Paladin! Holy vagy ami kell:) (Accepted)
» Shelldon - Protection Warrior(Accepted)
» Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)
» Jelentkezés Pazi Lvl 80 Human Paladin Retribution (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: