Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
kolonor




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 21.

Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)   Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2011-06-21, 18:41

Alap információk:
In-game név: Kolonor | Napucolock
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei/Paladin/Protection | Human/Warlock/Destruction
Offspec: Retribution | Demonology
Saját vagy vásárolt karakter: Saját.
Played: 41 nap összesen, 33 nap 85-ön | 72 nap összesen, 12 nap 85-ön
Előző guild/guildek: Power of Glory: feloszlott; Divine Inspiration: nem volt haladás eljöttem; Order of Watchers: kis ideig abbahagytam a játékot, és önszántamból kiléptem; Honor and Glory: nem tetszett a raidek és a klán vezetése, majd kiléptem; Nothin Casual: beleolvadtak a Just for You Honey-ba, Just for You Honey: rossz vezetés miatt feloszlott, nekem nem volt helyem a DTQ-ba; Elemental Gankery: elküldtek, mert nem tudtak spotot biztosítani.
Szakmák: Jewelcrafting & Mining | Enchanting & Tailoring
Felszerelés: Paladin: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/kolonor/simple | Warlock: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/napucolock/simple
Részletes HLI tapasztalat: 2005. júniusában indítottam el első karakterem, a hunterem, intenzíven a raidelést viszont a kiegészítőben kezdtem el. Burning Crusadeben: Karazhan, SSC, TK, BT, SWP (1. bosst megöltük, de csak a nerf után), Gruul’s Lair, Magtheridon's Lair. Wrath of the Lich King: warlockommal Halion és pár ICC-s Hard Mode kivételével, minden bosst öltem, vagy tryoltam. Cataclysm: 12/12 normalban, 5/13 HCban paladinommal.
Referencia: Sharkerr, Rangiku, Szurovz

IRL Magadról:
Életkor: 18
Foglalkozás: Tanuló
Nem: Férfi
Név: Krisztián
Internetkapcsolat: 25Mbit/s, Digi
Hardware: AMD Phenom II x4 955 processzor; Gigabyte ATI HD 5750 videókártya; 4GB 2000 Mhz RAM

Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról: Paladin: http://kepfeltoltes.hu/view/110621/WoWScrnShot_062111_180316_www.kepfeltoltes.hu_.jpg | Warlock: http://kepfeltoltes.hu/view/110621/WoWScrnShot_062111_175617_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t : Lévén, hogy paladin tankommal játszok immár több, mint fél éve és a warlockommal való játékot minimálisra csökkentettem nem tudok egy olyan statisztikát mutatni, mely bizonyítaná skillemet.

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?: Attendance arányaival soha nem volt gond nálam, ezt úgy gondolom bármelyik ex-klánom tanusíthatja.
- Mennyit szoktál Online lenni?: Nyár folyamán általában 10:00-03:00, iskolai időszakban 15:00-24:00.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?: Egy megbízható playernek a klánból jelzek telefonon keresztül (akár officernek, akár raidernek).
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?: Igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból, bármilyen karakterrel is játszom.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?: Igen, különösen most, hogy a következő progress időszakban szeretnék bizonyítani.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek?: Nincsen.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?: Nincs betervezve semmi nyaralás, se egyéb elfoglaltság az idei nyárra, szabadidőmben mindig online vagyok.
- Miért minket választottál? Hosszútávra gondolkodva egy olyan klánban szeretnék játszani, ahol a progresst és a jó vezetési formát egyaránt tiszteletben tartják a tagok, ennek megfelelően választottalak benneteket.

Tisztában vagyok azzal, hogy a WoWProgressen írt recruit lista alapján jelenleg nincs helyem klánotokban, ugyanis mind a két kaszt terén fullon vagytok, mégis úgy döntöttem megpróbálkozok ezzel a jelentkezéssel azzal a felfogással, hogy „lesz ami lesz”.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)   Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2011-06-21, 19:10

Szia.
Idézet :
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t : Lévén, hogy paladin tankommal játszok immár több, mint fél éve és a warlockommal való játékot minimálisra csökkentettem nem tudok egy olyan statisztikát mutatni, mely bizonyítaná skillemet.

Timetasp alapján adott bosson az ability use azért elég informativ lehet Smile

Mindezzel együtt jelen pillanatban prot palaként biztos, hogy nem tudnánk spotot biztositani neked, viszont szerintem lock fronton is elég jól állunk.

Tovább sok sikert a jövőben.
Vissza az elejére Go down
 
Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Destruction Warlock (Declined)
» Awela Destruction Warlock (Declined)
» Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)
» Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)
» Sazzi - Warlock (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: