Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)   Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Icon_minitime2013-04-08, 14:48

Ingame:
Név: Lonerteey

Faj/Kaszt/mainspec: Dwarf Protection Paladin

Offspec: Challenge mode dungeonokben Holy

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: 137 nap, ebből 14 nap lvl 90-en.

Előző guild/guildek: Critical Chance, Bad News, Great Exiles, Bad News, Public Enemy, Game is not Over, Bullsith Bunker.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: A Critical Chance egy casual magyar guild volt a Bladefist-EU-n, szerettem volna valami komolyabb progresst tolni már a BC idején is, így kerültem be a szerver top guildjébe a Bad Newsba. Az akkori gépem nem bírta a 25 fős raidelést, így önként léptem ki tőlük, mivel nem tudtam volna teljesíteni az elvárt minimumot. Ekkor régi törtszervers ismerősök guildjébe, a Great Exilesba nyertem felvételt a Xavius-EU-n, ahol aktívan progresseltünk BT végéig, azonban a nehezebb bossokra nem voltak hajlandóak fellogolni az emberek, így raidek maradtak el több héten keresztül. Ekkor már új gépem volt, és kaptam egy második lehetőséget a Bad Newstól, immáron a Stormreaver-EU-n. Egészen a guild első M'uru killjéig voltam itt, aztán a vezetőség döntése alapján feloszlott a guild, és a külföldi tagok nagyrésze a Conspiracy nevű top guildbe migrált, míg mi magyarok ketten a Public Enemy-be nyertünk felvételt, és raideltünk egészen Ulduar közepéig, amikor belsős dolgok miatt Grim Funeralt csináltak a vezetők, melyben nem kívántam már részt venni. Így kerültem a Game is not Overbe, ahol heroic Deathwing haláláig raideltem egy 2-3 hónapos megszakítással. innen egy külsősök számára "lootkurvaság" miatt léptem ki, bár e mögött jóval több volt. A MoP-ot egy régi Gino-sokból és egyéb barátainkból álló saját guilddel a Bullsith Bunkerrel kezdtük, ám random irl problémák, belső feszültségek és gyakori emberhiány miatt nem működött sajnos úgy, ahogy azt elképzeltük.

Szakmák: Blacksmithing és Engineering. BS a konfigurálható bonus statok miatt, hiszen a MoP-ban teret nyertek maguknak a secondary statok, és egyike a kevés szakmának, ami lehetőséget ad ezek boostolására. Engineering elsősorban Challenge mode-ok miatt került számításba, azonban a utility, amit nyújt meggyőzött raiden is, így megtartottam.

Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Lonerteey/advanced

Részletes HLI tapasztalat: A játékot BC-ben kezdtem Blizzard szervereken, és rendkívül sok karakterrel sikerült játszanom ezidáig:
  • BC: Karazhan, Gruul, Magtheridon - Shadow Priest, SSC, TK, Hyjal, BT Illidari council-ig - Mage, BT, SWP - Shadow Priest.

  • WotLK: Naxx, Sartharion, Malygos - Shadow Priest, majd Tank DK, Ulduar - Tank DK, Ulduar, ToC, ICC - Prot Paladin, ICC - Blood DK.

  • Cataclysm: ToT4W, BWD, BoT (Council és Sinestra, nem az aktuális kontentben, itt volt a 2-3 hónapos kihagyásom) - Blood DK, Firelands - Warlock, Dragonsoul - Blood DK.

  • MoP: MV, HoF, Terrace - Brewmaster Monk, Protection Paladin, TOT - Protection Paladin

(Ezekből Alone in the darkness, Heroic Lich King, Heroic AlAkkir, Heroic Nefarian, Heroic Ragnaros, Heroic Deathwing realm first, lvl 85 realm first Death Kinght, és, bár nem trackeli senki, de, ha az információim helyesek akkor realm first nem raffal húzott monk is az enyém)
(Pályafutásom során minden bosst az aktuális kontentben öltem, Hardmodeban/Heroicban, kivétel ez alól, Ascendant council, Sinestra és Sha of Fear.)

90-es Altjaid: Lonertey - Brewmaster monk, Lonertina - Restoration Druid, Fkkinamges - Elemental Shaman

Referencia: Whitman, Arsy

IRL Magadról:
Életkor: 23

Foglalkozás: Szociális munkás

Nem: Férfi

Név: Máté

Internetkapcsolat: Digi

Hardware: Nem értek hozzá Sad , 40 fps magas grafikán 10fős raiden.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 10/25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról: https://i.imgur.com/fV18LTD.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t a legutolsó 10/25-ös raidjeidről: http://worldoflogs.com/guilds/204581/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
9-17-ig dolgozom, így 18-2-ig online tudok lenni hétköznap, hétvégén 12-3-ig.

- Mennyit szoktál Online lenni:
Ha itthon vagyok, online vagyok

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ha van megadva telefonszám és van lehetőségem sms-t írok.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Szeretném befejezni az aktuális kontenteket heroicban. Most azt mondanám, hogy erre a kiegészítőre, aztán úgyis változik ez még az idők során.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
Új vagyok a munkahelyemen, ha van lehetőségem szabadságot kivenni akkor igen, egyéb esetben nem.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek:
Hobbijaim az online játékok és a zenehallgatás, így nem igazán zavarnak bele a raidelésbe.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Nem tudom, mint említettem új vagyok a munkahelyemen, valószínüleg úgy, mint bármikor máskor.

- Miért minket választottál?
Allis magyar progresselő guildet kerestem, lehetőleg a Ragnaros-EU-n.
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)   Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Icon_minitime2013-04-08, 14:59

Accpeted! Üdv köztünk újra Smile
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)   Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Icon_minitime2013-04-16, 21:12

Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) S6v53Ovl
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)   Lonerteey - Protection Paladin (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lonerteey - Protection Paladin (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fenixyan Human Protection Paladin - Ragnaros(Accepted)
» Shelldon - Protection Warrior(Accepted)
» Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)
» Paladin (Accepted)
» Sintriell (holy paladin)(Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: