Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto shamy (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Moon
Vendég




Resto shamy (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Resto shamy (Declined)   Resto shamy (Declined) Icon_minitime2010-12-16, 18:14

Redmoon main resto, off ele
saját kari
200day 16h ezzel a karival, off karival még 150day+

Előző guild: Elemental Gankery
Bc eleje ota ott voltam. Idén tavasszal kazdődtek a problémák Irl okok miatt el-el maradoztam nem tudtam ugy részvenni progressben, 3honappal ezelött kispadra kerültem utána pedig.. 1hónapja rendeződtek irl problémáim és szeretnék újra aktivan játszani.

HLI: Normálba mágussal toltam másik szeron ott is hE guildbe toltam, Bc-be tesom miatt kezdtem Sámit de azota nem is váltottam annyira hozzám nőtt. Smile Normálba utolso 3boss nem volt meg, BC-be minden boss, wotlk LK hc kivételével mindenhol voltam. Nem vagyok szószátyár inkább azt teszem amit mondanak.

Mostani cuccaim amiket ki tudtam venni repufrakcioknál, + justice pontokbol + crafted. 339-345 iLvl
Szakmák: Encha/alchemy

Gépem: Operating System: Windows 7, CPU Type: Intel®️ Core™️2 Duo, CPU E7300 @ 2.66GHz,
System Memory (GB): 2 Video Card Model: ATI Radeon HD 3870
irl: Attila,24,tanuló, t-offline

Aktivan részt tudok venni raid napokon, azonban ha beüt a szar (zh, vizsga stb) időben szólok vagy leiratkozok raidlistárol, vagy telefonálok. Smile Remélem megfelel ez a "minimal" jellemzés magamról, nem tudok ódákat zengeni.. Smile
Felkészülés poti/flask/encha/gem mindig 100% volt, boss taxokat amennyire lehet youtube meglesem.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Resto shamy (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shamy (Declined)   Resto shamy (Declined) Icon_minitime2010-12-16, 18:22

Az EG-be is ilyen applyt irtál amikor felvettek? oO
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto shamy (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shamy (Declined)   Resto shamy (Declined) Icon_minitime2010-12-20, 01:32

Köszönjük, de úgy érzem egy kicsit komolyabb apply is elvárható főleg azt nézve, hogy progress guildbe voltál ezelött is. Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Resto shamy (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto shamy (Declined)   Resto shamy (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Resto shamy (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Redmoon - elem shamy (Declined)
» Resto Dudu (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Resto Druid(Declined)
» Resto Shaman (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: