Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cement shaman Tgf Tohr (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
tohr




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : csikszereda

Cement shaman Tgf Tohr (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Cement shaman Tgf Tohr (declined)   Cement shaman Tgf Tohr (declined) Icon_minitime2009-09-29, 12:52

Faj:Draenei
Kaszt:enhancement Shaman
Saját vagy vásárolt karakter:Sajat
Played: (80-on és összesen külön)48 days, 7 hours, 57 minutes, 8> seconds
Time played this level: 35 days, 10 hours, 32 minutes, 32> seconds
Achievement Points:5640

Előző guild/guildek:Silver River
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Kileptem mert a vezetoseg egyeseket mas banasmodban reszesitett mint masokat, es azt szivattak akit nem kellet volna(magamra gondolok) ,ha megkerdeznetek tolluk miert leptem azt mondanak "mert megvarakoztattam 24 ember mikor 34online volt " de ez nem pont igy van ,inveltek helytettem mast es elkezdtek de jelzem en sokszor 30+perceket vartam masra mert ez egyedi eset volt hogy ennyi player van soha soha maxx 1xer kezdtunk idoben mert masra vartunk en 7percet kestem volna voa25os bosst mar oltuk es nem loggoltam ki ,de ez mar mindegy .mast inveltek helyettem megertettem hisz megerdemeltem de nem is szamitottam ekkora tulnepesedesre hogy egybol kezdunk,a gond azzal volt hogy -dkp kaptam mikor az oficerek es egyesek akikk +30percet sot esetleg raid vegere bejottek nem kaptak mert aaa most ne adjunk majd kovetkezobe csak - at mert officer volt aki kesett es meg sok mas ami utolag derult ki......Mindegy ami lenyeg nem jellemzo ram a kesess!mindig fel oraval elotte vartam a raidet es masokat vartam nem ok engem.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-)Jewelcrafting/mining
Felszerelés: (armory link)http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Tohr
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)bc-s tapasztalatom tortszerveren van csak, de Wotlk ban minden egyes boss killen resztvettem(totc is) mint 10 mint 25os ben kiveve algalont
Referencia: (Jól gondold meg!)

Magadról:
megbizhato szavahiheto embernek tartom magam.utalok hazudni es a hazug embert is utalom
Életkor:21
Nem:ferfi
Név (opcionális):csongi
internetkapcsolat, Hardware:6,5mb clicknet nincs laggom tokeletesen megy / 2,5ghz core 2duo proci.geforece 9600gt extrem edition, 4giga ram(adata gamer edition)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.) minden nap tudok jonni ha reggelig

Miért minket választottál?
mert egy jo guild
Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
folvihok valakit es ertesitem a problemamrol nem varatok meg 24embert
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
a cseszegetes a fejlodes resze,es megprobalom jol csinalni
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
progress,baratsag,pvp,loot,altozas
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
forumra irok ertesitem az officat
-Amit még fontosnak tartasz magadrol

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.
Huh reg volt az amikor en fogalmazast irtam:)
szamomra a wow egy szabadidotevekenyseg amin nem unatkozom,es hasznossa tehetem magam hc ba daylire szoktam jarni de segitek ha kell masnak is ha eppen nem dayli az,leginkabb pve zek de pvp z ni is szoktam szeretem kimeriteni a jatekot 2karim van egyikkkel pvp masikkal pve idobeosztas miatt
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Cement shaman Tgf Tohr (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cement shaman Tgf Tohr (declined)   Cement shaman Tgf Tohr (declined) Icon_minitime2009-10-04, 13:30

Szia Sry a késlekedésért. Úgy döntöttünk, hogy egyenlőre lezárjuk Enhancement Shamanból a recruitot, mert egy régebbi tagunk újra aktiválta magát. Ha lenne üresedés vszinű keresünk.

Sok Sikert GL!
Vissza az elejére Go down
 
Cement shaman Tgf Tohr (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elemental Shaman (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: