Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Amarthin

Amarthin


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 14.

Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)   Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Icon_minitime2010-07-15, 11:21

Ingame:
Név:
- Amarthin
Faj/Kaszt/mainspec:
- Draenei/Shaman/Enhancement
offspec:
- Resto/Elemental
Saját vagy vásárolt karakter:
- Saját
Played: (80-on és összesen külön)
- 80-on: 30, összesen: 45
Előző guild/guildek:
- Angel Tears, (WASD)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
- Nem volt meg a folytonos létszám a 25-ös progressekhez, a vezetőség több tagja elhagyta a klánt.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
- Alchemy, Herbarism, gondolkodom az engineering felvételén.
Felszerelés: (armory link)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Amarthin
(A gearem még nem 100%-os az armorp.-ös cuccokat próbálom lecserélgetni)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
- Bc-ben kezdtem a játékot, először másfél évet tört szerveren, majd a WotLK megjelenésekor jöttem át eredetire, az Ulduar-patch alatt.
- Ezeket a progresseket még druidával toltam le, az ICC megjelenésekor váltottam shamanra. Ezzel a karakterrel ICC10-ben a LK-ig jutottam az előző klánnal, a Lich King tryolásakor oszlott fel a guild.
- ICC25-öt a létszám miatt eddig pugolnom kellett.
80-as Altjaid (Név,szerver):
- Finegasz (resto-druid), Ragnaros
Referencia: alliban nem nagyon van.

IRL Magadról:
Életkor: 19
Nem: Férfi
Név (opcionális): Norbert
internetkapcsolat, Hardware: T-online, 8 Mbit 3 GHz-es 2 magos processzor, 4GB ram, NVIDIA GeForce 9800 GTX+

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
- Kedd/csütörtök 18-21 óra között időt leszámítva bármikor rendelkezésre állok.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
- Ilyen nem fordul elő. Ha mégis, telefonon jelezném valamelyik officernek.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
- Igen, igen.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
- A mostani progressek kitakarítása (hard módokban is), cataclysmben folytatni a raidelést egy összeszokott, összetartó társaságban.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
- Igen.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra speciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
- 80-ig elementalon játszottam, az előző klánomban azonban melee dps-re volt szükség, ezért váltottam enhancemetre. Tehát ha a szükség megköveteli, el tudom vállalni az elemental-talenttel való játékot is. Resto-ra szintén rendelkezem egy ToC/ICC-képes gear-rel és tapasztalattal.
- Miért minket választottál?
- Több külföldi ismerősömtől is hallottam rólatok, legutóbb arénatársam ajánlott titeket. Szeretnék egy megbízható, összetartó csapat része lenni, akikkel lehetőségem lesz hosszú távon a továbbiakban rendszeres raidelésre és a képességeim fejlesztésére.


Screenshotokat igyekszem gyorsan pótolni, eddig nem nagyon készítettem, mert nem használtam ilyen Add On-okat.


A hozzászólást Amarthin összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-07-16, 19:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)   Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Icon_minitime2010-07-15, 17:47

Hali! Először PVE gearbe logolj ki mert a PvP geareddel nem tudunk mit kezdeni. Emelet biztos jó cserének tartod a herbát minningra. Egyik se se raid proff. Gl az applyhoz
Vissza az elejére Go down
Amarthin

Amarthin


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 14.

Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)   Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Icon_minitime2010-07-15, 20:42

Noci írta:
Hali! Először PVE gearbe logolj ki mert a PvP geareddel nem tudunk mit kezdeni. Emelet biztos jó cserének tartod a herbát minningra. Egyik se se raid proff. Gl az applyhoz

Köszi az észrevételt, javítottam.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)   Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Icon_minitime2010-07-17, 16:23

Sajnos kedd és csütörtök is raidnap így decline. GL a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)   Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés - Amarthin (Shaman) (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elemental Shaman (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Cement shaman Tgf Tohr (declined)
» Chromyn - enhancement shaman (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: