Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chromyn - enhancement shaman (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chromyn1




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Oct. 24.

Chromyn - enhancement shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Chromyn - enhancement shaman (Declined)   Chromyn - enhancement shaman (Declined) Icon_minitime2011-10-24, 23:52

Üdv!
Ingame: Chromyn
Név: Attila
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei - Shaman - Enhancement
offspec: Egyelőre csak main spec-el foglalkoztam.
Saját vagy vásárolt karakter: Saját.
Played: (85-on és összesen külön) összesen : 45d 7h - 85-ön : 22d 8h

Előző guild/guildek: Silver River ->Elemental Gankery -> Catharsis

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Silver River: Velük kezdtem még a riadelést WotLK vége felé, ICC elején. Akkor prot warriorral játszottam, egészen ICC végéig. Azután hanyagolnom kellett a játékot 2 hónapra, ezalatt a spotomat betöltötték, így rerolloltam a sámánra. Ruby Sanctum-tól a Halfus hc-ig játszottam a Silver Riverben, de a raidek hangulata megváltozott. Úgy döntöttem, hogy megpróbálom milyen egy HC klánban raidelni, így jelentkeztem az Elemental Gankery-be. Velük kb 2 hónapot játszottam, ezalatt ott voltam jópár FBK-n, de sajnos a nyár miatt nem volt elég ídőm raidelni, így kikerültem onnan, azóta a Catharsis-ban casualkodok.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Enchanting - Inscription -> megadja mindegyik a 80 statot.

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bc-ben csak törtszerveres emlékeim vannak, nem mérvadó.
WotLK: ToC10 hc, tribute to mad, ToC25 5/5, ICC10 12/12 HC, ICC25 11/12 HC, RS10/RS25 normal clear. Cataclysm: T11 - 7/13 hc, Firelands 7/7, sajna hc-n még nem vettem részt.

85-as Altjaid (Név,szerver): Adorea(Protwarrior) - Ragnaros, Sylli(Boomkin/Resto druida) - Ragnaros, Debylle(Prot/Retri Paladin) - Ragnaros, Besty(Combat/Sub Rogue) - Ragnaros

Referencia: (Jól gondold meg!) A klánból nem sok mindenkit ismerek, talán Swarchnegger - Gilthia(ha emlékszik rám), Silver Riverből Äarien.

IRL Magadról:
Életkor: 21
Foglalkozás: Egyetemista
Nem: Férfi
Név (opcionális): Attila
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 50Mbit - UPC
Hardware: cpu,ram,vga: Toshiba laptop, AMD Athlon2 2.0 ghz(dualcore), 4GB ram, Radeon 4570 VGA

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) Sajnos ilyennel nem rendelkezem, a kihagyásom miatt.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak - Vasárnap az necces, de a többi úgy néz ki, hogy megfelelő.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Hétköznap kb 18:00-00:00, hétvégén általában az IRL dolgaimmal foglalkozom.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Jelzem valamelyik officernek talafonon.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Szeretném azokat a bossokat is fekve látni amelyekre eddig nem volt lehetőségem, a csapatotoknak értékes tagja lenni. Ahogy most látom, legalább a következő kiegészítőig szeretnék játszani, valószínűleg menni is fog.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Bizonyos mértékig igen.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Nem igazán van olyan ami ütközne.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Általában kevesebb időm jut a wowra nyáron.

- Miért minket választottál? Az eredményeitek nagyon megnyerőek, szeretném megnézni, hogy egy ilyen guild hogy működik belülről. Másrészt az officeri lootosztás számomra a legelfogadhatóbb rendszer.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Chromyn - enhancement shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chromyn - enhancement shaman (Declined)   Chromyn - enhancement shaman (Declined) Icon_minitime2011-10-27, 20:12

Hello!

Jelenleg van aktív cement shamanunk így nem tudnánk foglalkoztatni. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Chromyn - enhancement shaman (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elemental Shaman (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Cement shaman Tgf Tohr (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: