Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 jelentkezés (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hal
Vendég




jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-27, 21:59

Sziasztok!

Ezúton szertnék hozzátok jelntkezni.

Ingame:
Név: Halcyka
Faj/Kaszt/mainspec: nightelf/druida/feral dps

offspec: feral tank

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (80-on és összesen külön) ezzel a karival played on 80: 41d 2h. összesen: 157d. 18h. (kicsit kerekítettem)
Előző guild/guildek: Quel' thalas szerveren játszottam először a Wrtah of Hungary nevű guildben. Innen eljöttem, mert raidek csak ad hoc jellegggel szerveződtek, ha éppen volt elég ember.. A Brotherhood of the Sword-ban folytattam ugyanezen szerveren. Ez egy nemzetközi guild volt állandó raidekkel. WOTLK kijövetelekor már vágytam egy kis hazaira (magyar guild) és ámentem az Artahor szerverre a Death Wish nevű klánba. Itt játszottam a Naxx kontentet és az Ulduar kontent elejét. A guild, recruit hiány és a Aion keltette érdeklődés miatt, feloszlott. Én ekkor átmentem játszani a jelenlegi guildembe, a Reckless Mortalsba.
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Nem léptem még ki. Volt egy bő hónapos kihagyásom és a pár nappal ezelőtti visszatérésemkor a guild átszerveződése miatt állandó raidrészvételi lehetőséget per pill nem tudtak a vezetők ajánlani, csak alkalmi raidlehetőséget (nem raider státuszban), ami pedig nekem nem volt elfogadható.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Enchanting+LW Az lw még a dobolós bc időszakból maradt rám. Megtartottam, ha estleg resistenses tank kell valmire, úgy a wrist enchant jó jöhet alapon. Az Enchanting pedig "ősi mesterségem" ami a szívemhez nőtt:) ( A legelőnyösebb mesterséget meg azért nem húztam fel mert; add1: 3 kairm is jc-s és nem volt kedvem a druidának is felhúzni, add 2: Bs pedig valmaiért ellenszeves és druidához nem illő)
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bcben kezdtem játszani az akkori guildemmel sunwell 4. bossáig jutottunk (tunning előtt) a jelenlegi kontentben Arthas előtt az Alone in the darknes kivételével aszt hiszem minden megvolt nagyjából. Ic-ben meg az Arthas tryolgatós korszakban vonultam kényszerpihenőre, és mivel még most tértem vissza így a hc módok kimaradtak eddig. Naxxramazt és Ulduart a cement sámlimmal nyomtam a többit a feral druidámmal.
80-as Altjaid (Név,szerver): Halcyka (ragnaros bloodelf rugó) Mapet (Artahor drainei mage) Szísa (Arathot - drainei sámán) Szása (Artahor human dk) Bübáj (human warlock - quel'thalas)
Referencia: (Jól gondold meg!) A jelnlegi guildemet meg lehet kérdezni rólam. (hátha hazudnak vmi szépet, hogy megszabadulhassanak tőlem) A klánotokból Joeinttal jóban vagyok még régen a quel' thalas szerveren játszottunk együtt.
IRL Magadról:
Életkor: 28
Nem: férfi
Név (opcionális): Sasa
internetkapcsolat, Hardware: 10 m-s internet, gépet egy hónapja vettem. Lecseréltem a c64-et.Smile(i5 négymagos gts260 vidók., 4gigaram

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) heti 4 nap belfér

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Korábbi guildemben forumon jeleztük, gondolom nálatok is van valamilyen info vonal amin jelzhető.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? igen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Northrend tejhatalmú uralkodójává válni Arthas letaszítását követően. (raid kihívások teljesítése)

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Vannak olyanok melyeket igen, de a melóhelyi kötelezettségek elsőbbséget élveznek (miből vennék egyébként game cardot?Smile), ritka privát események (esküvő, temetés, 50. szülinap.. ) szintén elsőbbséget élvezenk.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) persze bár healelést nem szívesen vállanék, bár ez aligha esne a guilde érdke kategóriába.

- Miért minket választottál?) Jól progresszelő guild vagytok, és kerestek feral dps és én meg pont az lennék.


Elnézést a kapkodás miatti elírásokért, stilisztikai zavarokért, esetleges hiányosságokért, gyenge poénokért stb,. Ha még valamire szükség lenne az aplim elbírálásához e-mailben megtaláltok.

Üdvözlettel: Halcyka
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-27, 22:13

Még ma megkereslek ingame ha fennt leszel Main karin, v Te keress minket pls
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-27, 22:28

Engem még csak meg sem említ Sad Sad

(Mogyi @ Quel'Thalas)
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-27, 22:37

Csápod van, huszár bajszod, kék vagy, csunya leszakadt vagonajtó, téged öröm elfelejteni Smile
Vissza az elejére Go down
Hal
Vendég




jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-28, 09:05

Bocsi Mogyi elfeljtettem, hogy te is idejöttél Qt-ról. Na jó iagzából nem tudtam, hogy nem vet-e rám rossz fényt, ha rád hivatkozva kiderül, hogy gnómokkal barátkozok.Smile

Ma este - lehetőség szerint még raid előtt, ha nem akkor meccs után:) - felmegyek hozzátok, hogy ingame is tudjunk beszélni.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-04-28, 12:21

Várlak ventrin 18:00-18:50 között vagy raid után.
Vissza az elejére Go down
Hal
Vendég




jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-05-04, 11:09

Hali! Lenne pár kérdésem, ha még van aktualitása a jelentkezésemnek amellett, hogy felvettetek egy másik feral dpst. Tudnánk valamikor váltani egy pár szót?
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2010-05-04, 12:17

Hello!
Persze, pl ma raid elött tudnánk beszélni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jelentkezés (Declined)
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés!(Declined)
» Jelentkezés Declined

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: