Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 jelentkezés (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Amhas
Vendég




jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-08-24, 21:45

Faj: Human
Kaszt: Warrior
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 49 nap összesen és 30 nap 80-on
Achievement Points: 5160

Előző guild/guildek: Awakening
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Még nem léptem ki

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) BS/JC sajna a guildnek ulduarban soha nem esett bs recept
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) : BC-ben kezdtem, ott Warlock volt a mainem: Karazhan, Zulaman, TK 3/4, SSC csak Hydross és Lurker, MH Winterchill, BT első 3 boss
Wotlk: Naxxramas 10/25 cleared, Sartharion 2D, Malygos, Ulduar 10/25 Generalon pár próba, ahogy Yoggien is, de őt 10 fősben láttam, ranged dps karakterrel
Referencia: (Jól gondold meg!) Brath

Magadról: 31 éves múltam, Szlovákiában élek, ahova pár hónapja költöztem, mert a feleségem idevalósi. Jelenleg egy raktárban dolgozok, előtte recepicós voltam vagy 10 évog különféle szállodákban.

Életkor: 31
Nem: Férfi
Név (opcionális): Zsdrál Gábor
internetkapcsolat, Hardware: 2 Mbit, Pentium Dual-Core 2,5 Ghz, 4 Gb RAM, 1 GB Nvidia Geforce 9500 GT

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)

3 raidet tudok vállalni, mert valamikor családi életet is kell élni.

Miért minket választottál?

Szeretném megmérettetni magam/képességeimet végre. Eddig soha nem volt rá alkalmam, hogy olyan guildben tehessem ezt, amelyben megvan a megfelelő emberanyag a content teljes megismerésére. Szemezgettem, nézelődtem, és úgy tűnt, ebben a guildben megtalálhatom a számításomat. Ha a képességeim kevesek lesznek, akkor természetesen levonom a megfelelő konzekvenciákat.


Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

Sms-t írok a megfelelő személynek, vagy felhívom az egyik guildtársamat.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?

Hallgatag maradok, és legközelebb megpróbálom elvégeznii amit kérnek tőlem. Van, amire hamar ráérzek, de vannak bizonyos feladatok, amihez nem árt a gyakorlás.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás

Progress, loot, barátság, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?

Ilyenkor a guld fórumon szoktam jelezni, hogy nyoma maradjon a dolognak.

-Amit még fontosnak tartasz magadról

A Wotlk kezdete óta prot voltam a warriorral, ez az ág érdekelt a legjobban. A dual talent bejövetele után is mindkét talentem prot volt a különféle feladatok ellátása miatt. Dps-ként armsot próbáltam, de a gearem ezen a téren nem nevezhető tökéletesnek.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Úgy gondolom, hogy casual játékos vagyok hc beállítottsággal. Az időt, ami a rendelkezésemre áll, a legjobban próbálom beosztani arra, hogy a karakter minél jobb legyen. RL teljesen különválasztva. Van feleségem, ismerőseim, nem a játékban keresem a boldogságom. Ez csak szórakozás. A játékban sok mindennel foglalkozok, éppen amihez kedvem van. Van, hogy csak horgászok egész nap, vagy 5 fősöket tankolok ismerősöknek. Igazából a közösségi játék mozgat, nem az egyedül lézengés. Nem tudom magam felidegesíteni semmiféle oltáson. Egy dolog zavar, amikor raidelés közben hülyéskednek egyesek, ahelyett, hogy a saját feladatukra koncentrálnának. (természetesen ez farm státusz esetén elnézendő)

Valószínűleg csak szeptember elején tudnék csatlakozni felvételem esetén. A nyaralás kissé megapasztotta a pénztárcát. De ha kell, megoldom hamarabb is.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-08-30, 18:49

Jelenleg megtelt a dps warrior spotunk, ha lesz hely ingame megkersünk ha még aktuális.Declined
Vissza az elejére Go down
 
jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés!(Declined)
» Jelentkezés Declined

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: