Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés (declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Skillsk
Vendég




Jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés (declined)   Jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-18, 01:18

Faj: Troll
Kaszt: Hunter
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 80-on 14 day összesen: 26 day
Achievement Points: 2450

Előző guild/guildek: Come,Loknarad,Conflict,Soldiers of the Horde,Reckoning.
Miért léptél ki onnan?: Útolsó Guild-emböl azért léptem ki mert Kisajátították az embereket maguknak és ez nem tetszett

Szakmák: Inscription
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: Paladinommal : BC full Sunwell Brutallusig de azóta full-ra lenyomtam WOTLK U25-ig minden fullosan lement 25-ben mimironig toc10 normal mod full. Prebc majdnem hogy fullosan le lett nyomva de sajna csak Wotlk-ben :S
Referencia: Nincs

Magadról:

Életkor: 20
Nem: Férfi
Név (opcionális): Merqu
internetkapcsolat, Hardware: Upc 15.52 Mb/S

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Heti 5/7 de ez több is mint ami kell úgy hogy szerintem minden raiden majdnem hogy ott tudok lenni.

Miért minket választottál? Sok jót halódtam a Guild-ról elsősorban szervezettség tapasztalat haladó képesség.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Értesítem a Guild-et de álltalában ilyen nem szókot előfordulni.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Ki javítom amit elszúrtam.

- Állítsd sorba: barátság,progress,loot,altozás,pvp

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Azt amiért éppenséggel szüneteltetem a wow-ot logikus ^^

-Amit még fontosnak tartasz magadról: Majd megismertek ^^ reméljük

Egy halál nyugodt ember vagyok imádok nevetni stb.. na szerintem ennyi elég is mert annyit írtam hogy márt kitörik a kezem ^^
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés (declined)   Jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-28, 00:50

Szia!

Sry a késői válaszért!

Decline sajnos!

Sok sikert a továbbiakban, inkdokot nem írok most inkább ne hari, de remélem talász megfelelő guildet.
Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés Declined
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: