Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 jelentkezés (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Traußi N
Vendég




jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-08-24, 05:39

Faj: Night elf
Kaszt: warrior
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 36 total, 24 80on
Achievement Points: 2570, csak pve öcsik érdekelnek. Kisállat csókolgatás illetve hasonló fun öcsik hidegen hagynak.

Előző guild/guildek: Last Syndrom, Neverwipe, Order of watchers

Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) LS feloszlott. Neverwipe kis családias guild, jó hangulat barátias légkör, csak túlzottan a teljesítmény rovására megy, ez pedig nekem nem volt elegendő. OOW pedig mióta összeolvadt a Divine inspirationnal átláthatalan káosz, senki ne értse félre nem a teljesítmény, hanem hogy 40 ember szeretne 1szerre instázni és a tömeg miatt elveszik az egyéniség.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Herba, Alchemy
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Trau%C3%9Fi
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Vanilla wow kimaradt az életemből, bc-kor kezdtem el a mókát, de ott karától ssc-n keresztűl bt-ig megvan minden insta. Woltk-nél pedig természetesen minden pipa naxxtól kezdve ulduar yogg-sharonon át crusader pvp-s rész down-ig. a BC-s instákat még törtös korszakomban toltam le a jól ismert Tauri dc,play,dc,play szerón.


Magadról: Főiskolás vagyok, tehát suli közben nem okoz nehézséget wow-ozni, raidekre járni. Szeretem az időt társaságban elütni pl wow és OFCOURSE PARTY. WoW = szeretem a precíz jól szervezett raideket, a percíz figyelmes playereket, én is igyekszem az lenni, másoktól is elvárom.
Nonwow = Buli, haverok, pia, csajok, csajok, ja meg a csajok Smile

Életkor:21
Nem: ffi
Név (opcionális): István, amúgy a traubi megfelel.
internetkapcsolat, Hardware: adsl, 8 megás. Intel core2 2gb ram 8600 GTS

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
péntek, szombat ideális akkor én is hasonló elfoglaltságokat végzek, amúgy kb a többi nap 5től hajnali 3ig nekem jó.

Miért minket választottál? Szeretnék 1 rendesen progresselő guild tagja lenni ahol számít a skill és az elszántság, nem az van mint most oow-be hogy csak a nagyüzemi vállalkozás játszik és minden 3. ember a guild társad de fogalmad sincs kicsoda.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ingame jelzem, ha mégse akkor fórum, sms, telefon amelyik alternatíva kézenfekvő.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Elfogadom ha jogos, sőt el is várom ha valaki elbasz valamit kapja is meg a jussát, tök mind1 ki az.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás = barátság/progress (egészséges keverékben 1ütt), loot, alt, pvp

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Az első "néhány kérdés" menü ponthoz adott válaszomat ismételném.

-Amit még fontosnak tartasz magadról: Screeneket tudok esetleg linkelni raidekről dmg/dps meterrel, ha van ilyesmire igény.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Ez 1 nagyszerű feladat, de számomra elég volt az ilyenekből már a suliban, szóval ezt lehetőség szerínt most kihagynám, helyette bármilyen kérdésre szívesen válaszolok ingame, ventrin, vagy bárkivel szívesen leűlve 1 jópofa sör társaságában.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelentkezés (Declined)   jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-08-30, 18:46

Jelenleg megtelt a dps warrior spotunk, ha lesz hely ingame megkersünk ha még aktuális. Declined.
Vissza az elejére Go down
 
jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés!(Declined)
» Jelentkezés Declined

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: