Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés DD Warri (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Powaboyy
Vendég




Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 11:50

Ingame:
Név: Powaboy
Faj/Kaszt/mainspec: Human/Warrior/Fury
offspec: Arms (guild érdekében ha kell tankgeart is összekapok)
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön): 26 nap/14 óra összesen 8 nap összesen
Előző guild/guildek: Horda oldalon Conscious
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?): Meguntam a palát,húztam egy warriort mert hangulatosabb vele játszani (régebben is volt már Warim onnan tudom)
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?): mining 450es,jelenleg másik az herba,de jct akarok húzni!Ha szükséges húzok másik szakmát,de ehhez némi támogatást is fogok kérni)
Felszerelés:
Sajnos ez most pvp gear,ingame ha rámír valamelyikőtök azonnal átöltözök pve gearbe
Részletes HLI tapasztalat: BCben inkább csak PVPztem,LKben viszont minden content bejárva,és vágom a taxokat,ezekkel nem lesz gond!(ICC10/25 hc taktikák is betanulva Sindragosáig)
80-as Altjaid (Név,szerver): nincs más karakterem jelenleg
Referencia: Ragna hordába: Josephus,Ragna alli: Dpswoowoolol

IRL Magadról:
Életkor: 22
Nem: ffi
Név (opcionális): Péter Gábor becenéc: Gabo
internetkapcsolat, Hardware: 20 Mbit-es kábelnet,C2D E6750,2g ram,X1950 XT

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) }ezt a kettőt jelenleg nemtudom teljesíteni még

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) heti akár 7 raidet is tudnék vállalni,de ha péntek szombat ivászat napja akkor én ezt barátnőmnem szánom majd,de napközben itt is online tudok lenni,ill. telefonon bármikor elérhető vagyok

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
ilyen nem fog előfordulni,mivel tudom vállalni az időpontokat,de ha mégis,telefonálok egy offinak vagy a gmnek,vagy előre szólok,s lejelentkezek a raidről

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
természetesen,ventri 2.1.4 és 3.0,miki is alap

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
szeretnék 1 ütőképes társasághoz tartozni akikkel jóhangulatú raideket játszom a játékidő és a WoW bármelyik verziója alatt.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Attól függ milyen IRL probléma van,de ha pl 1 buliról van szó,akkor képes vagyok lemondani persze,család,baleset esetén viszont nem

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!): természetesen

- Miért minket választottál?
Körbekérdezem pár embert huncsatin,titeket ajánlottak,neten is rátok kerestem hogy megbizonyosodjak az állításukról,nem csalódtam!

+dolog:
A jelentkezésemhez hozzáírnám,hogy van egy jó gearben lévő holy/retri pala ismerősöm,aki szintén pve guildet keres,ő az egyik referenciám,a szerveren eléggé ismert a neve,és sokmindent elért,valamikor ő alapította a Honor & Glory-t.Jómagam miatta transfereltem erre a szerverre,hogy eggyütt tudjunk játszani.
Köszönöm a lehetőséget
Vissza az elejére Go down
Powaboy
Vendég




Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 14:21

*8 nap összesen 80on
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 15:15

Kérdés #1: Képes vagy e fenntartani egy 5ös stack sunder armort a bosson a fight elejétöl a boss haláláig?
Kérdés #2: Képes vagy e fenntartani egy hp shoutot a raid összes tagján a fight elejétől a boss haláláig? (akkor is ha valaki cr-ezve lett)

ha ezek mennek akkor az esélyeidet megdupláztad egy gyönyörü jövőkép felé Very Happy
Vissza az elejére Go down
Powaboy
Vendég




Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 15:21

ne röhögtess?Very Happy
akármikor képes vagyok mindkettőre,de nehéz lesz Very Happy,vért fogok izzadni xD
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 19:03

Nananannaa... ezek komoly kérdések voltak Lone részéről, vedd komolyan légyszives Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Powaboy
Vendég




Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-21, 19:18

komolyan vettem a kérdést,az a vicces hogy ez alapvető h sunderezni kell és hpt fentartani mivel a 2 perc az nemsok,és minima 3-4-5x el kell nyomni 1 fighton a shoutot!azt hittem h ez nem kérdés Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime2010-05-25, 12:51

A geared jelenleg kevés ide, nem tudnánk aktív spotot adni. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés DD Warri (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés DD Warri (Declined)   Jelentkezés DD Warri (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés DD Warri (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Warri (arms) Declined
» Jelentkezés (declined)
» jelentkezés(Declined)
» jelentkezés (Declined)
» jelentkezés!(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: