Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Destruction Warlock (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 00:30

Ingame:
Név: Hubi

Faj/Kaszt/mainspec: Human Warlock ( Destruction )
offspec: affli és demo között váltogatom

Saját vagy vásárolt karakter: Saját természetesen

Played: (80-on és összesen külön) 68 nap , 80-on 18. Ez nem azért van mert sok idő volt felhúzni , hanem mert TBC_ben is játszottam Very Happy

Előző guild/guildek: Ni Guarians , Seven (most is itt vagyok)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Ni guardiansból azért léptem ki, mert nem voltak szinte a megbeszélt raideken sem emberek.
Seven-ben egyenlőre jól érzem magam , de szeretnék egy jó magyar guildbe menni.

Szakmák: Enchanting , Alchemy : azért ezek, mert ezzel nem csak magamat , hanem a guildet is tudom segíteni bármiben.

Felszerelés:

Részletes HLI tapasztalat:
TBC-ben kezdtem el wowozni, BT-t és Hyjal-t clearelve server 3.klánban voltam.
WOTLK-ban az Ulduar időszakban szerver 2. klánban voltam , itt jött egy 1 éves kihagyás.
Most miután visszajöttem , ismét elkezdtem a gyors gearelést és a progresselést.
BC : Hyjal : cleared BT : cleared Sunwell : abbahagytam a játékot mikor bejött.
WOTLK : Ulduar :12/14 , TOC10/25 : Cleared,
ICC10 7/12 , ICC25: 6/12 : a mostani klán mindkettő normal módban megölte már a Lich Kinget, így ezen a héten valószínűleg meg lesz nekem is mind a kettő. Heroic módban is van 1-2 achivementem. A taktikákat természetesen kivétel nélkül mindenhol tudom.

80-as Altjaid (Név,szerver): nincs 80-as altom, egy jelenleg 70-es dk-m van, Hubixdk (Turalyon)

Referencia: (Jól gondold meg!) - jelengleg másik szerveren vagyok. aki legtöbbet tudhat rólam az Tanchai ,Shay, Guarin, Buxa.

IRL Magadról:

Életkor: 18
Nem: férfi
Név : Máté
internetkapcsolat, Hardware: 6Mbites netem van , amd athlon 65 3500+ proci , geforce 9600gt 512mb vidkar , 4 giga ddr2-es 800MHz-es rammal
Ez 10fős raidekben 30-40 fps, 25 fős raidekben pedig 15-20, tehát bőven elég :p Amúgy 1 hónap múlva jön az új configom.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) (aoe) (single target)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
tökéletesek az időpontok. Minden nap tudok raidelni. Az idő sem akadály hogy mettől meddig. Ezek az időpontok is jók, ha esetleg 7/7 nap lenne a raid progress miatt arra is tudok menni minden nap.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Olyan nincs, hogy ne érjek haza időben Razz
Amúgy szólnék előtte, hogy esetleg nem érek haza időben.
Beteszem magam tentative-ba olyankor, és sietek haza mindenféle képpen.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Cséztem majdnem 3 évig, tehát megvan minden felszerelésem a kommunikációhoz.
Alap dolog, hogy tudok beszélni, akármikor csak kell, persze feleslegesen nem teszem.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Célom az, hogy a lehető legjobb klánnak legyek kitűnő és hasznos tagja, szerver elsőként progresselhessek bossokat. Fő célom az, hogy egy olyan klánban helyezkedjek el ahol magyarok vannak és mindenkitől tudok tanulni, illetve jól érzem magam.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Természetesen. Akármit képes vagyok lemondani a progress és a klán érdekében.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra speciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Ha ezen múlik például hogy bevesznek e, vagy , hogy mehetek raidelni, természetesen elvállalom ezt is. Farmolni tudok, pénzből pedig a gemekkel máris át tudom alakítani a kellőre a statokat. Persze nem csak ezen múlik , de mindenféle képpen teljesíteném ezt is.


- Miért minket választottál?
Olvasgattam, keresgettem neten a jó magyar klánokat. Megláttam a Game is not Over-t és úgy éreztem, hogy itt a helyem. Ezért próbálok most hajtani, hogy kapjak egy lehetőséget arra, hogy megmutassam mind azt a játéktudást, amelyet 3 év eredeti alatt elsajátítottam. Azért szeretnék csatlakozni, mert szeretnék egy hardcore raider guild tagja lenni, ahol megtalálnám a helyemet. Továbbá azért választottam a klánt, mert tudom, hogy ha kapnék egy lehetőséget, idővel bebizonyítanám mindenkinek , hogy nem hiába lettem tag. Mindent összevetve, amint kapok egy lehetőséget, már is transferelem át a karaktert és megpróbálom magamból kihozni a maxumimot ahogy mindig.

Köszönöm a lehetőséget az applira.

Üdvözlettel : Hubi
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 00:59

Miert gondolja mindenki hogy a screenshot/wol opcionalis?

Glyph of imp?
2 pvp cucc -> ez a pvp geared amugy? Vagy nem volt jobb?
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 03:30

A neck-nél tényleg nincs jobbam pve-re jelenleg, Backem természetesen van. Glyph of Imp pedig már régen cserélve lett. Glyph of Life Tap van helyette csak nyilván az armory nem updatelte még..
Mivel csak egy item level 232-es healer necket tudtam volna eddig szerezni ( ez volt az egyetlen drop ) , ezért úgy gondoltam , hogy farmolok egy pvp-set, addig is jobb lesz a stat, mintha egy +mana per sec-es neckel rohangálnék. Megpróbálom újra felvenni a cuccokat hátha updatelik az amorymat.
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 08:19

Sajnos nem tudom , miért nem frissít az armory =/ Betettem a pve backet is de se azt, se pedig a glyphet nem mutatja eddig Sad
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 08:56

Cső Hubi

Nem rossz a destro talentezésed, csak ha a Shadowfury-ról vagy Backlash-ről átdobsz egy-egy pontot Imp Soul leechre akkor legalább legalább 120 dpst nyersz és még life tappelned sem kell annyit. A gemelés viszont a gearednél relativ hisz, ezeket a darabokat úgyis hamar le fogod cserélni és akkor gondlom sp és sp+hastes gemeket lesznek elönyben részesítve a sp+spirit és sp+crit helyett Exclamation
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 09:39

A talenttel való tanácsodat elfogadom , és át fogom alakítani. Ezért köszönettel tartozom.
Gemekkel kapcsolatban pedig próbálom kialakítani a jelenlegi gearemnek megfelelő gemezést, hiszen még az alap statok a cuccokból nem annyira jók, így próbálom a +spirittel és crittel kicsit növelni ezeket a statokat. idővel persze ha jön a gear, mindegyik cserélve lesz Smile
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 19:43

Esetleg gondolkozz el a hit talenten is.

Masreszrol arra figyelj hogy a crit viszonylag hamar ertektelen statta valik a conflag miatt:

Konkretan mar latszik hogy az sp 1.85 crit 1.11 haste 1.17

http://gwelican.eu/~superfly/simc/raid_simple.html#Hubi (itt meg mindig impes glyph van mert armory azota se frissult)

Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 19:46

Igen én is nézem folyamatosan , de nekem se változik, pedig a talentet már áttettem, az glyph is más, a back is.
Hit talentre pedig a változtatás után tettem 1 pontot, így az is korrigálva lett.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 21:13

Ez is korrekt jó applynak néz ki. Egy kis segítség után valszeg megnézünk 1 raiden.
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 22:32

Köszönöm. Viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy mivel másik szerveren vagyok jelen pillanatban. Ilyen helyzetben mi a teendő ?
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-09, 22:40

Jó az armory, megcsináltam a talentet is , és egy picit a gemeket is átalakítottam a több hit rating miatt.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-10, 05:08

Hubi írta:
Jó az armory, megcsináltam a talentet is , és egy picit a gemeket is átalakítottam a több hit rating miatt.

Frissitettem, mar 10k folott.
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-10, 09:37

Ezzel a trial-raiddel kapcsolatban tudunk valamikor beszélni in-game ? vagy kaphatnék bővebb információt , hogy hogyan zajlana, mert ugye most még másik szereveren vagyok, aztán nem tudom , hogy mennyi idő alatt teszi át a karaktert , ha jól olvastam 1 óra.
A gemeléssel kapcsolatban, a tegnapi raiden alig ha 1-et 2-t misseltem. Úgy látom, hogy most ütőképes lett a dps-em is bosson, saurfang heroicon 12500 felé mozgott amég meg nem haltunk. Ha még mindig van kifogás a gemelésben / talentben , készen állok további változtatásokra is.

üdv: Hubi
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-10, 10:11

Így van mindenképpen megelőzné 1 ventrilos beszélgetés, hogy ne "kidobott" pénz legyen a transzfer.
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-10, 14:28

Jó persze Smile Mondd meg, hogy hova menjek és mikor, aztán ott leszek Smile
adhatok esetleg msn-t ha a ventrilo nem publikus. kunos_m@hotmail.com.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-13, 18:27

Aki más guildbe beadja az applyját amikor 1 próba raid van lebeszélve vele a köv resetre azzal igazából sok beszélni valóm nincs. Gl máshol! Declined!
Vissza az elejére Go down
Hubi
Vendég




Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime2010-07-13, 22:00

gondoltam megpróbálom máshova is a jelentkezést , hogy tényleg ne legyen felesleges a transfer. ha ezt ennyire felfújjátok akkor sajnálom. minden esetre gl a jövőben..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destruction Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destruction Warlock (Declined)   Destruction Warlock (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destruction Warlock (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Awela Destruction Warlock (Declined)
» Kolonor Protection Paladin | Napucolock Destruction Warlock (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Warlock apply (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: