Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sazzi - Warlock (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Sazzi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Feb. 08.

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-20, 20:33

Ingame: Sazzi
Név: Sózer János
Faj/Kaszt/mainspec: Human destro warlock
offspec: pvp destro
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 72 nap 3 óra összesen 33 nap 20 óra ezen a szinten
Előző guild/guildek: Despair
Miért lépsz/léptél ki onnan?:a 25-ös raidelés abbamaradt emberhiány miatt így az ügyesebb arcok elszállingóztak és így a hc 10-es sem jön össze.
Szakmák: Tailoring Enginering a legjobb szakmák locknak
Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/sazzi/advanced
Részletes HLI tapasztalat: Komolyabb tapasztalatról a mostani kontentben számolhatok be a Despairral normalban leöltünk mindent és 10-esben egy halfus hc-t.
85-as Altjaid: Feah resto druid
Referencia: Arsy, Epiclesis, Lodovik, Aisaka

Életkor: 19
Foglalkozás:Egyetemista vagyok, Debrecenbe természetvédelmi mérnöki szakra járok.
Nem:Fiú
Név: Sózer
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 20 megás UPC
Hardware: Core 2 duo 2.2GHZ 4 GB ram Ati Radeon HD 4300 512MB

Követelmények:
Az a baj hogy sose gondolkodok előre hogy apply íráshoz kell majd egy jóféle schreenshot meg fight közben nem is a schreenshotolással vagyok elfoglalva de találtam egy képet az első guildes 10-es hc Halfus kill utánról. http://www.kepfeltoltes.hu/view/110520/WoWScrnShot_040611_222637_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Elég sokszor vagyok online napközben is és ha nem jön közbe semmilyen más elfoglaltság vagy program akkor akár a heti 5 raidet is tudom vállalni
- Mennyit szoktál Online lenni?: Sokat vagyok fenn wowban és a legtöbbször ha nem is vagyok fenn wowon akkor is gépközelben vagyok.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Mindenképp jelzem valamilyen úton módon akár telefonálok is.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Egy hc raider klán legjobbjai közé akarom küzdeni magam.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Igen.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek?: Jelenleg nincs.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Nyáron is naggyából ugyanolyan aktív vagyok mint az év többi részében.
- Miért minket választottál? Ti vagytok a legjobbak és úgy érzem köztetek a helyem.

Szeretném megemlíteni hogy pár hónapja már jelentkeztem és akkor ugye declined volt a döntés amelyet nem is firtattam hiszen valóban nem volt meg a kellő raid tapasztalatom. Azért bátorkodtam újra jelentkezni mert a Despairban ezt a hiányosságot pótoltam és megszereztem az alapokat. Ott kellő önbizalmat is szereztem magamnak és bizonyítottam hogy (legalábbis depsairos körökben) a legjobbak közé tartozom így gondoltam kérek még egy esélyt a bizonyításra a GINOban is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-20, 20:36

Utoljára Epicre mondtam h need, örülök h megismételhetem magam, NeeD Vele csak jól járunk! cat sunny
Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 09.
Tartózkodási hely : Budapest

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-21, 13:51

Jó player, csak ajánlani tudom. GL
Vissza az elejére Go down
Lodovik

Lodovik


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 23.

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-21, 23:13

Szerintem kaphatna egy lehetőséget a bizonyításra, tényleg nem tolja szarul. Amúgyis a jelenlegi lock állományunk elég ferde utakon jár, Metron vezetésével. Legalább egy kivétel legyen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-22, 10:30

Hello!

Ma du/este tudunk választ adni.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime2011-05-23, 22:51

Hello!

Egy másik lock betöltötte a spotot. Declined. Ha a továbbiakban változik valami akkor megkeresünk ha még akkor is érdekel a spot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sazzi - Warlock (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sazzi - Warlock (Declined)   Sazzi - Warlock (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sazzi - Warlock (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Destruction Warlock (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)
» cupan warlock destru (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: