Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 cupan warlock destru (declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
cupan wa
Vendég




cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: cupan warlock destru (declined)   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-10, 16:39

Faj:human
Kaszt:warlock
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: 80 lvl 28 nap 7 óra
Achievement Points: 3215

Előző guild/guildek: power of glory. beast wihire . meg most order of watchers
Miért léptél ki onnan?:mert nem vissznek raidre és unom magamat Razz

Szakmák: Tailoring Enchanting
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cupan
Részletes HLI tapasztalat: BC Wotlk hc raid naxx ulduar totc 10-15
Referencia:Vaki shinzan

Magadról: szertek kockulni meg haverokal ini meg imádom a hardcore-t Very Happy kb enyi mit egy redes hülye gyerek Very Happy

Életkor:17
Nem:férfi
Név: eszt inkáb nem irom le Very Happy
internetkapcsolat: digi 20/30 bits NVIDIA GeForce 6200 Intel [R] Pentium [R] 4 CPU 2.66Hz 2,00 GB RAM

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: H-V 23:00 kb midig vagyok Very Happy
Miért minket választottál? szeretnék valamit el érni a játékban és ez kb nagyon rég ota nem megy és meg probbálnék oljan jo leni mit ti Very Happy

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? fel hívom az egyik officert és megmodom neki hogy késni fogok Smile

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? meg probbálom mégecer meg csinálni és a legjobat ki hozni magambol

- Állítsd sorba:progress,loot,barátság,pvp,altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? irok frumra hogy ne leszek edig vagy be szolok guildbe

-Amit még fontosnak tartasz magadról ki tarto vagyok Very Happy

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Nem rég tértem vissza WoW-ozni , azért nem túljó a gearem , de régeben TBC-ben is warlock-ként raideltem. Hc raider szerintem aki a heti összes raiden ottvan , minden felszerelésel mindenel, nem késik és megbízhato és 100%-ot tud nyujtani a karakteréből. RL-ingame kapcsolatról annyit hogy szeretek RL-lenni, de ha kockulni kell akkor kockulni kell, amugy ahogy írtam minden hétköznap van edzésem , ugyhogy általában nem csak kockulok, és elszoktam hétvégente járkálni inni én is:D, Játékba engem a PvE foglalkoztat, szeretek raidelni. Aztán az oltásokat is szertem:D . Szoval hát nagyvonalakban ennyi körübelül.
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: cupan warlock destru (declined)   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-10, 16:59

" Nem rég tértem vissza WoW-ozni , azért nem túljó a gearem , de régeben TBC-ben is Moonkin-ként raideltem. Hc raider szerintem aki a heti összes raiden ottvan , minden felszerelésel mindenel, nem késik és megbízhato és 100%-ot tud nyujtani a karakteréből. RL-ingame kapcsolatról annyit hogy szeretek RL-lenni, de ha kockulni kell akkor kockulni kell, amugy ahogy írtam minden hétköznap van edzésem , ugyhogy általában nem csak kockulok, és elszoktam hétvégente járkálni inni én is:D, Játékba engem a PvE foglalkoztat, szeretek raidelni. Aztán az oltásokat is szertem:D . Szoval hát nagyvonalakban ennyi körübelül. "


Hmm... Süni öcsi

ui: bocs kötözködős hangulatomban vagyok
Vissza az elejére Go down
cupan
Vendég




cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: cupan   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-10, 18:59

nem gond Very Happy
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: cupan warlock destru (declined)   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-12, 13:19

a helyesírásért felelős agyi központod már eléggé sérülhetett a sok piálástól xD no offense csak úgy feltünt, hogy vannak bajok Very Happy
Vissza az elejére Go down
cupan wa
Vendég




cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: cupan warlock destru   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-13, 15:12

hát lehet hogy nem tok helyesen írni ez ért külön bőzünk Razz
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: cupan warlock destru (declined)   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime2009-09-14, 08:54

Nem igazán érezzük az apply alapján, hogy te egy fél hc/hc guildbe megálnád a helyed. Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





cupan warlock destru (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: cupan warlock destru (declined)   cupan warlock destru (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
cupan warlock destru (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Destruction Warlock (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Warlock apply (Declined)
» Sazzi - Warlock (Declined)
» Ownolock LVL 90 Affliction Warlock (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: