Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cherryflame "fury" (declined)

Go down 
+2
Whitman
Noci
6 posters
SzerzőÜzenet
Cherry
Vendég




Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-12, 16:16

Faj: Draenei
Kaszt: Warrior
Saját vagy vásárolt karakter:A Barátom x boxot vett magának és sikerült kilépnie "félig meddig" a wow csodás világából Shocked az accountját megkaptam ajándékba és hát ennek köszönhetően én egyre jobban belemerülök a játékba.
Played: (80-on és összesen külön): 40 nap 23 óra 13 perc és 59 másodperc Very Happy
Achievement Points: Meg ne nézzétek... De megvan a lil game hunter !!!!I love you

Előző guild/guildek: Dolly buster fan club, Small exiles, Team exception, Honor and Glory, Scarred
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) felbomlott a guild mindhárom esetben, a h&gből meg mert a barátaim nem akartak ott maradni I love you

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Mining 450/450 , Herbalism 2/450 de rajta vagyok az ügyön afro
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?): Bc - ben kezdtem el a game-t és mire 70es lettem kijött a wotlk... Team Ex-el és Scarred-del minden este mentünk raidelni amig fel nem bomlottunk Sad a taxokkal tisztában vagyok. (help: Atlantus).


Referencia: (Jól gondold meg!): Mythras I love you, Tyssa I love you, Akirasama I love you, Zexwer I love you, Whitman cyclops, Magicmuszu king, Developed I love you, Nickladin I love you, Rhodinn pig
Arrow


Magadról: úristen mostanában egyre többet vagyok online... akirasamával jártunk egy gimibe, most érettségizek de a wow csak boostol, kedvenc színem a piros Embarassed

Életkor: 19
Nem:
Név (opcionális): Kovács Emese ( Mesi )
internetkapcsolat, Hardware: Bakonynet korlátlan 100 mbps. szeret laggolni -.-' néha

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Csütörtök kivételével minden nap ráérek (Lovassy-bál nyitótánc próba,) Az aktívsággal nem lesz gond, amióta Atlantust ismerem ugyanakkora kocka lettem mint Ő. egyesek szerint nagyobb cheers

Miért minket választottál?: Mert itt vannak azok akikkel szeretek játszani Razz

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?: felhívom Mythit, ha valami közbejön. Twisted Evil

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Elfogadom , és próbálok változtatni a hibámon miután hisztiztem magamban.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás: barátság, (petek) progress, nem szeretek pvpzni mert besértődök ha meghalok. altozás, loot de ezért nem sértődök meg.

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?: (hisztizek) szólok időben. és elsajátítom atlantus x boxát.

-Amit még fontosnak tartasz magadról:ha wowos problémákban nem is tudok, de minden másban próbálok segíteni Smile a lelkemet eladnám egy csomag happy cherries gumicukorért cherry

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.
Hát ha elvisz vki raidelni akkor tudok igazi" Hc módban" játszani (ha van elég gumimaci a házban), nem szoktam csak úgy lelépni radiről Smile A WoW nekem kikapcsolódást jelent, és korlátlan chatelési lehetőséget xD Szerintem nem gáz a kockaság, én is cube vagyok. Addig tudok az oltáson nevetni ameddig nem megy át bántásba, utálom a veszekedést Sad
Remélem tetszik az applim :)bye cherry cherry
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-12, 18:20

+ !!!
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-12, 18:26

hajrá cherry!!! +++Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mythras

Mythras


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Veszprém

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-12, 18:46

Aranyos apply Smile hajrá Mesi ^^
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-12, 21:19

Cherry írta:

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?: felhívom Mythit, ha valami közbejön. Twisted Evil

Annyi, de annyi ideje vártam egy jelre és végre eljött. Nem lesz olyan raid ahol Mythrast nem Mythinek fogom hívni.
Köszönöm a tippet!
Vissza az elejére Go down
Deve

Deve


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Sep. 04.
Age : 37

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-13, 13:36

Szokták mondani próba cseresznye de én inkább azt mondom Proba Cherry:) cheers
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime2009-09-14, 08:51

Jelenleg megvagyunk dps warriorokból mind2 aktívnak bizonyul így nem tudunk helyet szorítani neked. Gl a továbbiakban! Declined!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cherryflame "fury" (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherryflame "fury" (declined)   Cherryflame "fury" (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cherryflame "fury" (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luszkinia Fury Warrior (Declined)
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» Fury Warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: