Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Paladin (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Palánk
Vendég




Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Paladin (Declined)   Paladin (Declined) Icon_minitime2009-06-16, 18:17

Faj:Human
Kaszt:Paladin
Saját vagy vásárolt karakter:ofc hogy saját
Played: (80-on és összesen külön)26 nap (16nap)
Achievement Points:3050

Előző guild/guildek:Ezzel a karival Power of glory
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Azért mert széthullot a guild.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-)Enchant+Jc (Blade ward amit ritkábnak nevezhetek)
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
A wow-ba létező összes instába voltam.Pre Bc-t Rugóval toltam. Bc-t Kele nevű hunteremmel sztem sokan ismeritek, Wotlk-t pedig Paladinnal tolom. U10-be Vezaxig mentünk U25-be pedig Auriaya volt az utsó.
Referencia: (Jól gondold meg!):Ahogy említettem Bc-t majdnem ezzel a brigáddal toltam, szóval sokan ismernek.

Magadról:Buli,kurvák,kola Very Happy jah és kis wow.

Életkor:23
Nem:Férfi
Név (opcionális):Kelemen Gergő
internetkapcsolat, Hardware:Intel core2 Duo E8400 3.00Ghz CPu, 4giga corsair DDR3,Radeon hd 4800.
10 megás a net

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)Péntek Szombat én is iszok szóval szimpatikus a további napokon általában vagyok ha különösebb dolog nem jön közbe 5órától akármeddig.

Miért minket választottál?Szted? Ge-be nagyon jól éreztem magam és szeretnék veletek újra játszzani.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Probálook üzenni vkinek,de nem szokott ilyen lenni ha jelentkezek akkor vagyok ennyi.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
ha jogosan akkor még magamat is elküldöm a ....... Smile és tanulok belőle. Bírom a kritikát.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress, PVP, Loot, Alt
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Mindenféleképpen megbeszélem az illetékessel hogy mi legyen sztem ez egyértelmű
-Amit még fontosnak tartasz magadról: Hát mit mondjak imba vagyok és szeretni való kell még vmi? Jah Tank pala vagyok mainbe de ez könnyen változhat Wanna be retri Smile king
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paladin (Declined)   Paladin (Declined) Icon_minitime2009-06-18, 17:36

Kis türelmet kérünk.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paladin (Declined)   Paladin (Declined) Icon_minitime2009-06-22, 21:34

Sry a késői válaszért, de kicsit jobban átbeszéltük a témát és jelenleg nincs szükségünk Palára. Gl a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paladin (Declined)   Paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» prot paladin (Declined)
» Retribution Paladin (Declined)
» Ret/Prot Paladin (Declined)
» Retribution Paladin (Declined)
» Holy paladin (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: