Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 warrior/mage/lock (Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
radicalc
Vendég




warrior/mage/lock (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: warrior/mage/lock (Accepted)   warrior/mage/lock (Accepted) Icon_minitime2009-06-16, 20:53

üdvözlet, kicsit rendhagyóbb applyval jelentkeznék

, akkor a guildmasteretek felajánlotta, hogyha rerollolok elementál sámánra, boomkinre vagy tank dkra, kapok raid spotot, de mindeképp warriorral akartam akkor játszani
a nagyja továbbra is érvényes, ezért csak az akkori applymhoz képest történt különbségeket fejteném ki:




ez a két kari van 3.1 előttről felgearelve, illetve még vállalok lock rerollt (jelenleg asszem 50es), pár naxx/ulduar szintű boe cucc már készenlétben van hozzá, 7-8 nap alatt 80ra tudom húzni, ha zöld lámpát kapok hozzá
warriorról annyit, hogy igazából fury maradnék leginkább, sokkal mobilabb mint a slamelő arms, kevésbé rng függő és képes szakítani bármikor (és nem annyira idegölő gcről gcre csapkodni vele:P)
pre ulduar gearből egy sapka és a malygosos cipő hiányzik nagyjából, direkt hagytam ki a precisiont a talentezésből, mivel a hitem anélkül is magasabb a kelleténél és mivel nem patchwerk fightokból áll az encounterek 90%-ka, az enrage igenis jól jön
ha a mage-n esetleg horgászfelszerelés lenne, sapkából van cowl of absolute (ulduar boe túl sok hittel) és sima t7, firesoul mainhand ulduarból és emblemes retikül offba:P
legszívesebben dps warrival vagy lockkal raidelnék (főként affli érdekel, de bevállalok destrot vagy demo/destro hibridet is offspecnek), de legfontosabb hogy raidspotot kapjak dpsként (ha esetleg lock "bizonytalansága" miatt lenne kérdés talentezést/gearelődést/rotát illetően, szívesen válaszolok ingame)
természetesen csak a main karira koncentrálnék

a tapasztalatok bővültek azóta minden 3.1 előtti encounterrel, ulduarban egyszer voltam csak a második héten és csak 10esben (keeperek közül freya és mimiron maradt), azóta nem is nagyon raideltem, mivel az akkori guildem (warriors of the light) nem szándékozott tovább progresselni 25ösben és ezzel tönkretették a guildet, ezért kiléptem.
referencia: Botd

aki volt már velem raidelni, az tudja hogy top5 damage done/dpsben benne szoktam lenni, őszintén szólva vagy értelmesen szeretnék raidelni vagy sehogy, ezért fontos lenne egy biztosabb raidspot, szeretném ha motiválva érezném magam azzal, hogy a többiek is olyan jó teljesítményt nyújtanak dpsben, mint én.
Vissza az elejére Go down
radicalc
Vendég




warrior/mage/lock (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: warrior/mage/lock (Accepted)   warrior/mage/lock (Accepted) Icon_minitime2009-06-16, 21:04

Vissza az elejére Go down
radicalc
Vendég




warrior/mage/lock (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: warrior/mage/lock (Accepted)   warrior/mage/lock (Accepted) Icon_minitime2009-06-16, 21:59

valamiért nem jeleníti meg a linkeket, úgyhogy a maradék így manuálisan

a sablon mellőzése előző jelentkezésem miatt volt, a link a régi GiO fórumra irányult, tagfelvétel 2. oldal Fury warrior topic(Radicalcut)

a mage armoryban Omnio néven szerepel, értelemszerűen ragnaros szerver
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

warrior/mage/lock (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: warrior/mage/lock (Accepted)   warrior/mage/lock (Accepted) Icon_minitime2009-06-18, 17:28

Accept az alt guildbe lockal, ha felértél keress meg 1 invért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





warrior/mage/lock (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: warrior/mage/lock (Accepted)   warrior/mage/lock (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
warrior/mage/lock (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Redgart - Mage (Accepted)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Mage (alt guild accepted)
» Coco - Mage (Accepted)
» Mage apllication (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: